2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلبرجان ال دی ب من ندادن فقط متفرمین می خورم با داروهای طب سنتی  

تاثیر نداره اونا عزیزم

داروهای طب سنتیم ک هیچی

اصلا مصرف نکن

پیش یه دکتر خوب باید بری حتما چون واقعا حساسه

و اینکه با ال دی میتونی جلوی پیشرفتش رو بگیری ولی راه اصلی لاپاراسکوپیه

تاثیر نداره اونا عزیزم داروهای طب سنتیم ک هیچی اصلا مصرف نکن پیش یه دکتر خوب باید بری حتما چون وا ...

تو لاپاروسکپی کروی؟ دکتر کی بوده؟ 

داروهای طب سنتی ۴ سانت کیست منو کوچک کردن البته نمیدونم برای اونه یا رعایت کردن نکات زندگیمه و تغذیم. 

خانما منم 6 سال از سزارینم میگذره و جای بخیم سفته به نظرتون چسبندگیه؟

ب نظر من برو پیش دکتر زنانت ولی ب نظر من چسبندگی چیزی نیست ک معلوم بشه باید سونو بشی. البته حتما ب دکتر زنانت ی سر بزن. 

ب نظر من برو پیش دکتر زنانت ولی ب نظر من چسبندگی چیزی نیست ک معلوم بشه باید سونو بشی. البته حتما ب د ...

دکترم برای فوق تخصص دو ساله کاناداست رفتم یه دکتر دیگه بهم گفت چسبندگیه بهم ضماد داد برای روی بخیه و همینطور تزریق واژینال ولی میترسم انجام بدم

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
دکترم برای فوق تخصص دو ساله کاناداست رفتم یه دکتر دیگه بهم گفت چسبندگیه بهم ضماد داد برای روی بخیه و ...

خب همه سوالاتتو از دکتر بپرس و بگو می ترسی حتما راه دیگه ای داره 

تو لاپاروسکپی کروی؟ دکتر کی بوده؟  داروهای طب سنتی ۴ سانت کیست منو کوچک کردن البته نمیدونم برا ...

بله دو سال پیش با دکتر اصف جاه تهران

اگه تاثیر داشته پس ادامش بده چه داروی طب سنتی مصرف میکردی مگه؟

ولی کلا با توجه به اطلاعاتی ک این چندسالی از این بیماری بدست اوردم با این چیزا نمیره نمیدونم حالا

بله دو سال پیش با دکتر اصف جاه تهران اگه تاثیر داشته پس ادامش بده چه داروی طب سنتی مصرف میکردی مگه؟ ...

مطبش کجاست؟ دیگه بر نگشته برای تو؟ کدوم بیمارستان عمل کردی؟

مطبش سعادت آباده

تو نت بزن آدرس دقیقش میاد

بیمارستان لاله

نه خداروشکر فعلا ک خوبم

البته دکتر اصف جاه خیلی دیر نوبت میده مثلا از الان برای ۵ ماه دیگه باید بگیری و اینکه فعلا مطبش بستس بخاطر ک رونا ایشالا بعد عید باز شه مارو زا به راه نکنه😑

این شماره منشیشه خانم خلوتی تو واتساپ باید پیام بدی:

09905415217

عزیزم داروهای طب سنتی ک مصرف میکنی و روش تغذیت که باعث شد کیستت کوچیکتر بشه رو میگی بهم؟

شاید لازمم شد من خیلی تغذیمو مراعات نمیکنم

2706