2726
عنوان

عذاب وجدان از کارم پشیمونم

237 بازدید | 13 پست

برای بار چهارم داشتم امتحان گواهینامه میدادم با سه تا افسر رد شدم  بار چهارم افتادم به یه افسر خوب که خیلی هارو قبول کرد شوهرم که حوصلش نمیشد منو ببره بیاره بد کمک مربیم به افسر رشوه دادن که زود قبول شم مربیم میگف کارت خیلی خوبه هول میشی ولی اگه رشوه نمی دادیم همون روز هم قبول بودم الان شوهرم میگه با پول قبول شدی 😥😥😥😥

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اشتباه کرد شوهرت 

من شوهرم اشنا داشت در حد اینکه همون بار اول قبول شم 

گفت تو اگه قبول شی ادم بکشی گناهت گردن منه 

انقدر برو تا خودت قبول شی 

۱۰ بار بیشتر رد شدم 

همه میگفتن تو گه شوهرت اشنا داره عجیبه گفتم انجام نمیده دیگه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اشتباه کرد شوهرت  من شوهرم اشنا داشت در حد اینکه همون بار اول قبول شم  گفت تو اگه قبول ش ...

افرین کار خوب رو همسرتون کردن

وسیع باش و سربه زیر ،تنها باش و سخت پذیر ،خمیر ما را با محبت و ادب سرشته اند
فقط مواظب باشید به جای راهنمای راست راهنمای چپو نزنید😊

‌بی نمک 

شما مواظب باش  نری تو باقالیا

چقدر زشته مردای ایرانی یاد گرفتن رانندگی خانوم هارو مسخره کنن

حالا خوبه بیشتر تصادفا مال خودتونه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
‌بی نمک  شما مواظب باش  نری تو باقالیا چقدر زشته مردای ایرانی یاد گرفتن رانندگی خانوم ها ...

یه مزاح بود پوزش😐

وسیع باش و سربه زیر ،تنها باش و سخت پذیر ،خمیر ما را با محبت و ادب سرشته اند
یه مزاح بود پوزش😐

باجه 

معلومه پسر خوبی هستی.دیگه تکرار نکنی ها 😁

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
میترسم  ماشین دستم  نده

دوست گلم 

تو رانندگی باید نترس باشی 

من همون بار اول قبول شدم تمرین آنچنانی هم نداشتم اما خیلی از دوستام بخاطر ترس خاموش کردن یا پارک دوبلاشون بد در اومد

با شوهرت نه با خواهرت یا دوستت کسی که ماشین داشته باشه تمرین کن راه میوفتی