2737
2734
عنوان

مدارس از شنبه دایره?????

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 34 پست
حالا که آمار مبتلاها کشته ها داره بیشتر میشع مدرسه دایره واقعا که ما که نمیزاریم بر ن

تعطیلم کنن همه میرن شمال بدتر الوده میکنن همه جارو باز باشه حداقل ایرانگردی نمیکنن ملت فهیم ما

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب راه هارو ببندن چرا مدرسه ها روباز می کنن طفل های معصوم چه گناهی کردن

حتما نمیشه دیگه اونوقت دارو و تجهیزات چه طودی برسوتن به بیمارستانای شهرا اگر راه بسته بشه؟

حتما نمیشه دیگه اونوقت دارو و تجهیزات چه طودی برسوتن به بیمارستانای شهرا اگر راه بسته بشه؟

چرانمیشه برای اینجور کارها باز کنن راهو راه حلش دایربودن مدرسه نیست که

.....
2728

راه با یگان ویژه بسته میشه عزیزم بتون که نمیریزن

ولی نذارید بچه ها برن مدرسه اینطوری  بنده خدا معلم هم مجبوره بره

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
نمکی اومد گفت چون ایرانیا خیلی فرهنگ دارن ما مدارس رو تعطیل کردیم ریختن تو شمال تعطیل نباشا بهتره دی ...

هییییی دلم خونه از این مردم بی درک 

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 
تعطیلم کنن همه میرن شمال بدتر الوده میکنن همه جارو باز باشه حداقل ایرانگردی نمیکنن ملت فهیم ما

ملت فهمیممون به کنار  دولت فهیم تر باید راه هارو ببنده قرنطینه کنه اصلا دستور بده کسی حق نداره از محل زندگیش خارج شه  نکه بیاد مدارسو باز کنه 

❤السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام❤ 🍁دخترآبانم🍁
2738
نمکی اومد گفت چون ایرانیا خیلی فرهنگ دارن ما مدارس رو تعطیل کردیم ریختن تو شمال تعطیل نباشا بهتره دی ...

دقیقا... از بس با فرهنگیم همون بهتر بچه ها مدرسه برن کروونا بگیریم بمیربم.. انقدر من حرص خوردم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

عزیزم در موارد خیلی اضطراری مثل الان با هلیکوپتر هم امکان جابجایی مواد و وسایل برای بیمارستان ها هست😊

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

مردم شمال شهر تهران که من اطلاع دارم میگن یه پشت بشیم تا بعد تعطیلات بچه هامونو نفرستیم...بچه چه میفهمه بهداشتو رعایت کردن چیه ویروس چیه....اونوقت یسریا میگن خداروشکر که از شنبه مدارس بازه...

چرا شمال میان جنوب اصلا بازاری بندرعباس و قشم راه نیست از بس شلوغ 

بالاترین سرعت دنیا ، سرعت رنگ عوض کردن آدم هاس ...
ملت فهمیممون به کنار  دولت فهیم تر باید راه هارو ببنده قرنطینه کنه اصلا دستور بده کسی حق نداره ...

از ماست که برماست

عین ندیدبدیدای دیوانه ریختن تو شمال تا دولتم اینجوری کرد آدم نیستن بعضیا

عزیزم در موارد خیلی اضطراری مثل الان با هلیکوپتر هم امکان جابجایی مواد و وسایل برای بیمارستان ها هست ...

بستن راه به نطرم امکان نداره یه جوریه

مردم باید آدم میبودن نمیرفتن شمال همه جارو به گند بکشن

بستن راه به نطرم امکان نداره یه جوریه مردم باید آدم میبودن نمیرفتن شمال همه جارو به گند بکشن

امکان داره 😊 البته اگه مردم همکاری کنن!

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2706