2726
وای خدا یعنی هم سن خواهر من😐.بابام میگه نزاری بره اشپزخونه دستش میسوزه😂

ایی من ۲۲ سالمه جرعت بچه ندارم 

متنفرم از مسئولیت میخوا برم خاله بازی کنم

چ سلامتی دارن بقران 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه 18 ساله؟

18 سالشه میگه کی منو بزرگ کنه؟ شیرین عقل نیس احیانا؟

والا همه 18 سالگی دانشجو میشن و میرن شهر دور از خانواده خوابگاه و مستقل میشن و دیگه بچه نیستن و با استاد و دکتر و... سروکله میزنن و مدیریت مالی و تحصیلی و ... دارن

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
والا اطرافیان من هستن فوق لیسانسن هردفعه پیام میده همه غلط غلوط.چرامثلا میگردین سوژه گیربیارین؟

اخه نمیدونن به چی گیر بدن به غلط املایی ها گیر میدن

کاربر قدیمی. خواننده خاموش خیلی قدیمی.خدایا چرا آشغالاتو زمین ریختی😢😢
2728

عزیزم ب نظرم 18 اصلا بچه نیست اول اینک تایپیکت خیلی چیز بدی نوشتی دوم اینک من خودم 17 سالگی نامزد کردم 18 سالگی ازدواج کردم الانم ی نی نی دارم ک اردیبهشت ب دنیا میاد....سوم اینک کسی ک ازدواج میکنه دیگ بچه نیس و اگ فکر میکرد بچه اس نباید ازدواج میکرد ب نظرم ب اون خانوم بگو انقد نگه پیش همه ک بچه اس چون اینجوری همه بچه تصورش میکنن و مثل بچه ها رفتار میکنن باهاش...ب نظرم ادما باید سطح فرهنگشون رو ببرن بالا چون الان دیگ قدیم نیس ک فکرامونم قدیمی باشه الان همچی پیشرفت کرده ب نظرم یکم طرز فکرمونم تغییر کنه بد نیس..😕🌷 

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
😂😂😂آره بعضی شاگرداشون خیلی زود ازدواج میکنن ..منطقه ی محرومن زودتر دختراشونو عروس میکنن.

نه بابا

منطقه ی محروم زیاد ربطی نداره

بعضیا فرهنگشون این طوریه

سرتو بزار روشونه هام خوابت بگیره.....منم جاخالی میدم حالت بگیره😀😀😀
چون پدرت مسئولیت پذیره و میدونه اون بچه هنوز به جایی نرسیده که حتی تو آشپزخونه تنها بمونه من موندم ا ...

گناه دارن بخدا بعضیا راضی هستن از ازدواج تو این سن ولی بعضیااشدیدا پشیمون.من 23 سالمه بابام دهنمون رو سرویس کرد تا گذاشت نامزد کنیم آنقدر مراقبه که نگو 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706