2737
2734
عنوان

هفته 20 بارداری و مراقبت

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 56 پست
نه گفت لازم نیست.گفت تو آزمایش اولیه که دادی خوب بوده 

وای چه ربطی داره به همه میدن منم تو ازمایشام همه چی خوب بود اما از اول کلسیم و امگا و د3 و اسید فولیک داشتم. بعدم اهن و مولتی اضاف شد

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
همون اول دیگه .یه رادیو کاردیو گرافی هم هست واسه قلب جنیبن سر دخترم رفتم ولی این سریرهنوز نرفتم اونم ...

نمیدونم اینو نشنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه ربطی داره به همه میدن منم تو ازمایشام همه چی خوب بود اما از اول کلسیم و امگا و د3 و اسید فولی ...

منم خوب بود اما دکتر گفت باید بخوری حتی بعد زایمانتم باید ی مدت بخوری ، 

اونموقعها مگه قرص میخوردن الان یعااالمه دارو و ویتامین میدن 

منم خوب بود اما دکتر گفت باید بخوری حتی بعد زایمانتم باید ی مدت بخوری ،  اونموقعها مگه قرص میخ ...

اره منم سر اولی بیشتر میخوردم اینو الان انگار کمتر داده بهم تازه. من سر اولی زینکم میخوردماما کلسیم نخوردم. متخصص نداشتم البته

2731
منم خوب بود اما دکتر گفت باید بخوری حتی بعد زایمانتم باید ی مدت بخوری ،  اونموقعها مگه قرص میخ ...

اونموقعه ها همه جی ارگانیک و مقوی بوده نه مثل الان

وای چه ربطی داره به همه میدن منم تو ازمایشام همه چی خوب بود اما از اول کلسیم و امگا و د3 و اسید فولی ...

ویتامین د۳ داده. به خواهرمنم امگا و کلسیم داده ولی به من گفت لازم نیست نمیدونم چرا 

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
ویتامین د۳ داده. به خواهرمنم امگا و کلسیم داده ولی به من گفت لازم نیست نمیدونم چرا 

عوضش کن لازمه برا بدن. شما خودت هفته ای سه با  ماهی میخوری؟ یا بکوب شیرو لبنیاتت به راهه در هفته؟ 

2738
عوضش کن لازمه برا بدن. شما خودت هفته ای سه با  ماهی میخوری؟ یا بکوب شیرو لبنیاتت به راهه در هفت ...

نه والا نمیخورم زیاد حالا این سری رفتم میگم حتما بنویسه برام

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
امگا براچی چی خوبه؟به منم نداده دکتر

برای استخوان بندی و رشد مغزو اینا. من اول هفته ای یع بار میخوردم بعدم باید خودمم هفته ای دوبار ماهی بخورم. بعد دکتر گفت هفته ای دوبار قرصو بخور ماهی هم بخور