2737
2734
عنوان

شما شوهرتون اجازه میده که

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا منتقل نکردن؟ خب یکی از شرایط انتقال همینه. خودتون پیگیری نکردید؟

رشتم تو شهر خودم نبود و همسرمم اون موقع کارش ی شهر دیگه بود .عملا اگه منم شهرمون میبودم اون نبود ..ماهی دوماهی ی بار هردو ی چند روزی میومدیم شهرمون .اوایل یکی دوبار نگران بودو و مدام گوشی دستش اما بعد یکی دوبار خیالش راحت شد .نحوه برخورد بقیه با خانم تو راه مخصوصا اتوبوس وااقعا واقققققعا ب خود خانم بستگی داره .من ۱۲ ساعت با اتوبوسی رفت امد میکردم ک‌اکثرا و بیشتر مواقع تنها خانمش بودم اما کمترین مزاحمت و مشکل رو هم نداشتم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
رشتم تو شهر خودم نبود و همسرمم اون موقع کارش ی شهر دیگه بود .عملا اگه منم شهرمون میبودم اون نبود ..م ...

ولی اینجایی که من رفت و امد میکنم واقعا محیط واقعا بده و بی فرهنگن خودمم چهره ام کمتر از سنم میخوره و همه بهم به قیافه ات میخوره مظلوم باشی

2738
ولی اینجایی که من رفت و امد میکنم واقعا محیط واقعا بده و بی فرهنگن خودمم چهره ام کمتر از سنم میخوره ...

بدتر از ی اتوبوس پر از دانش جو پسر و مردا و پسرای کارگر فصلی .و راننده ماشین بزرگ؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706