2733
2734
عنوان

نظر بدید😊

111 بازدید | 18 پست

تصمیم گرفتم بعد عید دماغمو عمل کنم. ولی خیلی میترسم کلا از عمل و اتاق عمل و بیهوشی  و حال بد بعد از بهوش اومدن. ی پسر کوچیک ۲ سال و ۲ ماهه هم دارم.مامانمم میاد پیشم البته. میتونید تجربتون رو بگید و راهنمایی کنید؟بعضیا میگن خیلی اسون و از ی دندون کشیدن اسونتره و بعضیا میگن نرو خیلی سخته

پسرم دنیامه

من هم خیلی دلم عمل میخواد ولی میترسم واقعا

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مخصوصا که سر عمل دماغ بودم 🤧😣

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

والا.دلم نمیاد بالاش پول بدم .ولی شنیدم میگن اسونه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738
مخصوصا که سر عمل دماغ بودم 🤧😣

پرستارری؟

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
چرا میترسی

تحمل دوره ی نقاهت رو ندارم که صورت ورم کرده و پر خونه ، تحمل خود عمل رو هم ندارم دوران دانشجوییم بالاسر عمل رینورافی بودم ،وای خیلی بده وقتی فکر میکنم چه بلایی به سرم میاد کلا منصرف میشم😂

دماغ عملی که خراب شه رو اصلا نمیشه جمع کرد 

خیلی ریسکه برام ، اما عمل میکنم بالاخره😁

پرستارری؟

نه ماما هستم 

تودوران دانشجویی دیدم 

عزیزم میشه یه سوالی ازت بپرسم

بله عزیزم 

بفرمایید

2706