2737
2734
عنوان

دختر بزرگتر از پسر باشه مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3836 بازدید | 75 پست
بچه ها من خودمم قبلا دوست داشتم طرفم بزرگتر باشه و به ارتباط با ايشون فكر نميكردم ولي وقتي از نزدي ...

منم قبل از اشنا شدن با همسرم همین حسو داشتم اصلا کوچیکتر از خودمو بچه میدونستم ولی الان نه خداروشکر هیچوقت حس نمیکنم همسرم از خودم کوچیکتر باشه چون همه جوره از من بزرگتر دیده میشه هم عقلی هم سنی

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي پولدارن ولي خب اين مسئله مهم نيس برا من خيلي

گلم بزرگتر بودن زن از مرد در ازدواج هیچ مشکلی نداره،اینکه مرد حتماً باید بزرگتر باشه فقط یه کلیشه اس.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
دارم جدا میشم

چرا

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2731

نه سن چه اهمیتی داره تا 5سال بزرگتر بنظرم موردی نداره البته هرکی یه نظری داره دیگه

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
2738
گلم بزرگتر بودن زن از مرد در ازدواج هیچ مشکلی نداره،اینکه مرد حتماً باید بزرگتر باشه فقط یه کلی ...

👌👌👌👌👍👍👍👍

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
منم قبل از اشنا شدن با همسرم همین حسو داشتم اصلا کوچیکتر از خودمو بچه میدونستم ولی الان نه خداروشکر ...

منم دقیقا اینطوری بودم 😁 حالا جالبه وقتی اومدن خواستگاری عموی شوهرم قیافمو دیده بود گفته بود این دختره که خیلی بچه ست تو ازش خیلی بزرگتری 

ولی خداییش خیلی بستگی به شعور و درک‌ مرد داره این ازدواجا

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
منم شوهرم ۲ سال کوچیکتره  ولی انگار اون ۵ سال از من بزرگتره 😁 از نظر ظاهر از نظر فکری همه چی& ...

دقیقا مث ما

بااینکه من بیبی فیسم نیستم

و قدمم خیلی بلنده

اما خداروشکر اون قدش ۲۰سانت ازمن بلندتره و هیکلشم پر و ورزشکاریه و ازهمه مهم ترررر اخلاقش خیلی پخته تر از منه😍

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩
منم دقیقا اینطوری بودم 😁 حالا جالبه وقتی اومدن خواستگاری عموی شوهرم قیافمو دیده بود گفته بود این دخ ...

منکه خداروشکر از زندگیم راضیم شوهرمو خیلی دوست دارم اونم همینطور بدون من هیچجا طاقت نمیاره 

2706