2726
عنوان

خانومای گل تو دوران نامزدی خونه شب خونه همسرتون موندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8660 بازدید | 134 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب خب اون پسری ک زن عقد کرده حتما نیاز داشته سرد میشه اینجوری ک

دوران عقد و نامزدی برای شناخت بیشتره نه رابطه باز ک اگه خدایی نکرده مشکلی بینشون پیش اومده اسمشون از تو شناسنامه هم دربیاد .اگه رفت و آمد اگه زیاد بشع اتفاقی میوفته که نباید بیوفته.البته خودم تجربه همچین چیزیو داشتم ک دارم میگم

من میموندم.مادربزرگ شوهرم گفت مواظب باش.فامیلمون تو دوران عقد باردار شده🤕🤕🤕 منم فردای عروسی به ب ...

چ حرفا...ما ک خو دوران عقد هر شب باهم بودیم...مادرشوهرم برای اینکه کم میرفتم پیششون ازم ناراحت میشد شوهرم بیشتر میومد پیشم...کلا تو شهرمونم ندیدم زن و شوهر عقد کرده میش هم بمونن ایراد بدونن ازین حرفا بزنن

2728
😂😂😂 نگن چه دختر خیره ای😂😂😂😝😝

بستگی به فرهنگشون داره.البته من اهمیت نمیدادم.مادربزرگ شوهرم میگفت حواست باشه باردار نشی😨فردای عروسی باخواهرشوهرم رفتم دکتر معاینه کرد گفت دختره.همشون ضایع شدن😜

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
احسنت به شما 👏🏻

مخلصیم😁

انقد شکاک بودن که فکر میکردن ماکه  پیش هم میخوابیدیم حتما کاری میکردیم☹

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
كلا عقد كردن بدون اينكه بري زير يه سقف واقعا مشخره است

کسی قصد نداره بره زیر یه سقف فقط میخواستم بدونم فرهنگ خانواده های مختلف چطوره و ازتون نظر بخوام که کدوم بهتره

💫🧡
مشکل ماهم همون بارداری در دوران عقده

حتما که نباید دخول انجام بشه.یه جور راضیش کن دیگه.دختریتو حفظ کن‌.

تازه یه چیز دیگه ، ما توی عقد یه هفته دوتایی رفتیم کیش 🥴🥴🥴🥴🤪😄😄😄😄 خیلییییی حال داد 😄

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
2706