2726
عنوان

اونا که سخت باردارشدین بیاین

132 بازدید | 10 پست

سلام ...من امروز روز اول پریودمه ...چی کنم از روز اول که تخمک قوی داشته باشم وعفونت و کیست هر چی دارم دفع بشه وخلاصه احتمال بارداریم بره بالا ...دارو گیاهی هر چی بلدین بفرمایین تا انجام بدم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از روز پنجم عسل و سیاهدانه بخورین برای تقویت تخمک اگه پرولاکتینتون نرماله پیاز درمانی خوبه هم برا ی پاکسازی رحم هم برای باردار شدن تو نت سرچ کنین روشش رو کامل توضیح داده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2728

کاری نداره یه توک پا برو پیش دکتر طب سنتی کارشون خیلی خوبه و نتیجه میده ان شالله

معتاد نی نی سایت بودم کاربری سوممه دو هفته و دو روزه که پاکم😨✋                                                    آقا غلط کردم قطع کاربری نکنید.

عزیزم من نزدیک یه سال اقدام کردم ولی نمیشد . از دو سه ماه قبل چایی دارچین خوردیم . سردیجات رو کلا حذف کردم . تو غذاهامم دارچین زیاد میریختم . تقریبا از یک ماه قبل هم صبح ها ناشتا عسل سیاهدانه خوردم و هم شبا قبل از خواب با روغن سیاهدانه رحم و شکممو ماساژ دادم . این ماه در کمال تعجب بی بی چک گذاشتم مثبت شد . حالا شنبه میرم آزمایش میدم ان شاءالله باردار باشم . آهان راستی توی غذاهامم از پیاز زرد استفاده کردم قبلا پیاز قرمز یا سفید میریختم . یدوفولیکم شبی یه دونه خوردم . شوهرمم موز و گرمیجات زیاد خورد . من این ماه واسه اولین بار از کیت تخمگ گذاری استفاده کردم چون پریودام منظمه و ۲۸ روزه س . روز ۱۳ و ۱۴ گذاشتم دو خط شد فقط همون دو روز اقدام کردم . 

من بعد ۱۴ ماه یه ماه این کارو کردم باردار شدم....سیاه دونه و عسل روزی سه بار به اندازه بند انگشت میخوردم...شوهرمم ناشتا میخورد.....ارده رو با شیره خرما قاطی کردم هر صبح یه قاشق خوردم...کنجد و گردو عسل قاطی کردم تا ۱۴ روز خوردم...هر روز یک قاشق کنجد خالی میخوردم...روغن سیاه دونه ماساژ دادم روشکمم..خرما هم فراموش نشه...چای زنجبیل دارچینم هر روز خوردم...کلا هر کار کن ک رحمت گرم باشه

من بعد ۱۴ ماه یه ماه این کارو کردم باردار شدم....سیاه دونه و عسل روزی سه بار به اندازه بند انگشت میخ ...

منم همه اینکارا رو میکردم خداییش بی نتیجه نیست

معتاد نی نی سایت بودم کاربری سوممه دو هفته و دو روزه که پاکم😨✋                                                    آقا غلط کردم قطع کاربری نکنید.
منم همه اینکارا رو میکردم خداییش بی نتیجه نیست

بله..خیلی تاثیر داره...من ۳ ماه قرص و امپول مصرف کردم بزور فولی هام رشد میکرد از وقتی دلشون کردم خودشون رشد میکنن...این قرص و امپولا اکثرا یا نازا میکنه یا چند قلو میده دستت

بله..خیلی تاثیر داره...من ۳ ماه قرص و امپول مصرف کردم بزور فولی هام رشد میکرد از وقتی دلشون کردم خود ...

اره به خدا 

خانوما پیش این دکترا نرید قرص و امپول الکی تزریق کنید.خودتون طب سنتی رو پیشه کنید یا پیش یه دکتر طب سنتی برید حتما نتیجه میگیرید 

منم یه سال عمرمو برا این دکترای بیخود تلف کردم صد حیف و صد حیف شما این اشتباهو نکنید