2733
2734
عنوان

شده ب زندگی خواهرتون حسودیتون بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 76 پست
خب خدارو شکر کاملا معلومه پشیمونی از انتخاب و اشتباه دوم رو نکن خوبه ک بچه نداری

نه تا وقتی ک نتونم با زندگیم کنار بیام بچه نمیارم 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم خانوادم خیلی مقایسه میکنن مطمئنم دلم میخواد شم ولی نمیدونم چجوری چی کنم چی بگم 

چیزی نگو 

به کمک همدیگه زندگیتونو بسازین مطمئنا اونم داره تلاشش رو میکنه خوب نیست تو این وضعیت پشتش رو خالی کنی 

2731
چیزی نگو  به کمک همدیگه زندگیتونو بسازین مطمئنا اونم داره تلاشش رو میکنه خوب نیست تو این وضعیت ...

خیلی تلاش میکنه جمع میکنیم یهو ب باد میدیم همه چیزو و اصلا نمیفهمیم چی شد ک پس اندازمون از دست رف

بخدا من هیچوقت راضی ب بدبخت شدن خواهرم نیستم ولی میگم خدا اگه ب اون میدی ب منم بده من چیم کم بود اخه ...

همه مثل هم نمیشن خدا به اون اونجور داده به تو ی جور دیگه مقایسه نکن که بتونی زندگی کنی.من خاله هامبا مامانم همشون هرکدوم شوهرا ی جوره از لحاظ اخلاق پول یکی بالاس یکی پایین اما هیچوقت بهم حسادت نداشتن و ندارن. عوضش هروقت هرکدوم دستش تنگ بوده در حدی که توانشون بوده کمک هم بودن

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
2738
اگه دوسش داری پشتش باش تنهاش مزار خودتم کمکش کن از خدا بخواه به زندگیت گرمی و برکت بده 

اخه دوسش ندارم اصلا فکر نمیکردم پول انقدر مهم باشه

نه از خدا میخوام انقد خوشبخت بشه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
بد بختانه خیلی مهمه ولی اگه یه ذره دوسش داشته یه جای امیدی بود

اره الانم قراره عمل کنم 20تومن خواستن دیگه اخرین موجودیمون 11تومنه بقیه اشو از بابام قرض میکنیم 

من حسادت نمیکنم اما گاهی ازینکه شوهرخواهرم انقد صبور و مطیعه و شوهر خودم بی اعصابه دلم میگیره 

تومنی یامن توام 

هیییییی روزگار

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2706