2726

نی نی یار نترکونی  جزو تاپیک ممنوعه ها نیست خدایی نترکون خودموو تذکر بده .

ن خب جدی میگم . مثلا حالا که نمیدونیم رسانه چیه و هر مزخرفی رو همین که طرف ی قسم چسبوند ب حرفش باور میکنیم  خب صلاح میدونید برگردیم تو غار زندگی کنیم این گوشی هارم بندازیم بجوشونیم .والا کم خطر تره خوردنش !تا باور کردن این راجیف

اصلا خنده داره .       یکی میگه مو تو قران باشه حاجت میگیرین همه میگن واقعا بریم ماهم لای قران وا کنیم !    ی شبکه وهابی میگه فلان کار رو بکنید حرامه .اینور مردم ما میگن حالا دست نگه دارین خدا بزرگه  ما که نمیدونیم حلال و حرومشو     و هزاران مثال نغذ دیگر که ایندگان از خنده روده بر میشن از این حجم سواد رسانه ای ما ! والا بوخودا   

سواد رسانه ایییی از نون شب برای ما واجب تره . باور کنید ب تلوزیون و رسانه میبازیم !

فقط خدا 

لطفا برام گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3938869/کلی-لباس-برای-فروش?postId=125812037

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا خخخخخ اونا خودشون سواد رسانه ای درمانی باید ببین دیگه خیلی پرت ان

همینو بگو ،خودش رو عالم میدونست و بقیه رو احمق.عصبی شدم گفتم شبکه خبر میگه اومده ،گروه رو قفل کرد.اومدم بیرون.به خودش هم میگفت استاد طب سنتی اسلامی،در حالی که هیچی از طب نمیدونست.کلی هم سوتی میداد