2733
2739
عنوان

وام بانک رسالت😔

422 بازدید | 65 پست

سلام خوبین یه سه ماهی پول گزاشتم برای وام هروقت رفتم بهانه اوردن ک امتیازت کمه و ....منم پولمو برداشتم رفتم چیزی ک نیاز داشتمو خریدم اما هنوزم هرماه پس اندازامو میریزم توش میشه چون حسابم کار میکنه وام بدن یانه؟؟اگر نمیشه ک حداقل بزارم تو یه بانکی ک سود بدع

خدایا شکرت

الان گلم فقط سکه بخر اگه پول داری ....

نه بابا وام نمیدن ...من هم حساب رسالت دارم گردشش هم خوبه هر بار یه بهونه اوردن لعنتیا 

بعد پسر خاله ام اشنا داشت باورت میشه یه روزه 80 میلیون وام گرفت یه روز 😒😑

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
گلم مهر اقتصاد خوبه حداقل پنج میلیون رو راحت میده 

نمیدونم ب من گفتن برو رسالت وام میده رفتم حساب باز کردم با پولم یه عالمه کار کردن حالا وام نمیدن حروم خورا

خدایا شکرت
نمیدونم ب من گفتن برو رسالت وام میده رفتم حساب باز کردم با پولم یه عالمه کار کردن حالا وام نمیدن حرو ...

ای خدا 

منو نگاه پول داری الان فقط سکه بخر باورت میشه من دو هفته پیش یه نیم خریدم یه ربع 

الان 800 افتاده روش 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
ای خدا  منو نگاه پول داری الان فقط سکه بخر باورت میشه من دو هفته پیش یه نیم خریدم یه ربع  ...

خب برای سکه و اینا چقدر لازمه داشته باشم سکه اجرت و اینجور چیزا زمان فروشش کم نمیکنن

خدایا شکرت
2706