2737
2734
عنوان

نتیجه آزمایش dfi و انجام ای وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 27173 بازدید | 108 پست
عزیزم از شوهرمن ۳۲بود الان ۲۵اگه اشتباه نکرده باشم ...دارو خیلی دیر تاثیر میذاره ولی حتما تاثیر میذا ...

عزیزم مال شوهرمنم ۳۳درصده...شما پایین اومد؟باردارشدی؟؟؟؟؟من چیکارکنم پایین بیاد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فاکتورهای شوهر من تعداد ۸۶میلیون حرکت ۴۰ مورفو ۴ فقط dfiمشکلدار ...تاالان صبرکردم که خوب بشه شاید ط ...

به اندازه ب ی ض ه  خیلی مربوطه  کاش سنو گرافی میکرد ازشون ببینه چند میل هست اندازشون

2738
بله عزيزم الان هفته چهاردهم بارداري هستم واسم دعا كن

خداروشکر عزیزم انشالله به سلامتی نه ماه بارداری رو میگذرونی مامان میشی

عزیزم شما ابن سینا میرفتین؟دکترتون کی بود ؟از همسرتون با بیوپسی اسپرم گرفتن؟منم از امروز سیکل میکروم شروع شده از شهرستان میرم تازه رسیدم خونه سریع امپولارو تزریق  کردم که از فردا دیگه سر ساعت تزریق کنم انشالله برام دعا کنیین این سری دیگه جواب بگیرم دیگه تحمل این رفت و امدارو ندارم

خداروشکر عزیزم انشالله به سلامتی نه ماه بارداری رو میگذرونی مامان میشی عزیزم شما ابن سینا میرفتین؟د ...

بله ابن سينا رفتم دكترم عارفي بود اما پانكچر و بقيه كارهامو پيش دكتراي ديگه انجام دادم عارفي سرش شلوغ بود اما انتقال رو خودش انجام داد

انتقال رو حتما بگو يا عارفي انجام بده يا معترف

دكتر خيلي مهمه واسه انتقال

آرامش خودتو حفظ كن و توكل بخدا كن نتيجه رو به خدا واگذار كن ان شاله حتما نتيجه ميگيري

از همسر من بصورت معمولي نمونه گرفتن

ديگران راقضاوت نكنيم.
بله ابن سينا رفتم دكترم عارفي بود اما پانكچر و بقيه كارهامو پيش دكتراي ديگه انجام دادم عارفي سرش شلو ...

چشم حتما سعی میکنم

مرسی از اینکه جواب دادی عزیزم

انشالله شمام راحت دوران بارداریتو میگذرونی 

توکل بر خدا🙏🙏

اين آخري هستش كه گفتن اگه اينجور باشه فقط اي وي اف نه اين خوب نيس بالاي 45 خوبه كه قبلا بالاي 45 بو ...

سلام عزیزم خوبی ؟خداروشکر بارداری 

ایشالا بسلامتی فارغ بشی 

عزیز دلم میتونی نگاه کنی ببینی بار اول دی اف ای همسرت عددش چند بوده ؟چون بار آخر عکس دادید ۱۳بود میخام بدونم باراول چند بود که با دارو شد ۱۳؟

ممنون میشم بهم خبر بدی برام خیلی مهمه

2706