2726
عنوان

علائم زخم رحم

83 بازدید | 9 پست

دوبار دکتر رفتم هنوز خوب نشدم هنگام نزدیکی یکماهه سوزش درد دارم بعد مصرف داروهام بازم موقع نزدیکی سمت پایین واژنم احساس خراشیدگی میکنم

چند روز پیشم بعد نزدیکی یکم ترشح خونی کمرنگ دیدم و دوروز دلم درد میکرد وخوب شد باز  تا چندروز پیش ترشحاتم زرد ولزج و سفید تیکه تیکه بود الان بعد مصرف ژل بتادین و قرص فلوکونازول مترونیدازول ترشحاتی مثه آب ازم میاد البته نه زیاد خیلی کم شده 

اما این احساس آزردگی موقع نزدیکی اذیتم میکنه حالا نمیدونم از عفونتمه یا زخم

بنظرتون چیکارکنم چی برای زخم یا عفونت خوبه که سریع خوبش کنه واقعا دیگه از دکترا نا امید شدم فقط بلدن ویزیت بگیرن احمقا

تریپل سولفا چطوره بگیرم؟

یا اگه قرص و پماد دیگه ای میشناسین توروخدا  دریغ نکنید اگه سنتی هم روشی هست بگید

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که ترشحم زیاد بود مترونیدازول بهم داد و پماد مولتی ژل یا همون اکتی ژل خیلی خوب شدم و قطع شده ترشح ...

دکتر معاینه کرد تورو؟

نگفت زخمی چیزیه؟

مشکل اینه دکتر خر هر چی ازش میپرسم از چیه درست جواب آدمو نمیده فقط داروهارو مینویسه میده دست آدم

خو آخه سه هفته س دارم مصرف میکنم دو دوره دارو دیگه الان باید خوب میشدم

ترشح خونی داشتم فقط آره پاپ اسمیرم دادم اسم داروها یادم نیست ولی پنج شش سری داروهای مختلف و دکترای ...

من گفتم بعد مصرف این داروها برم پاپ اسمیر بدم

ببرم پیش یه دکتر دیگه ببینم چی میشه اصلا یکماهه خواب و خوراک ازم گرفته شده همش استرس دارم 

من گفتم بعد مصرف این داروها برم پاپ اسمیر بدم ببرم پیش یه دکتر دیگه ببینم چی میشه اصلا یکماهه خواب ...

مگه پاپ اسمیرم ندادی؟

نگران نباش اگه زخمم داشته باشی نهایت با فریز خوب میشه

من هفت سال پیش فریز کردم خدارو شکر بعد از اون عفونت هم نکردم تا الان