2703
2553

من که از رنگ مو تا اصلاح ابرو و صورت بلدم. همه رو هم خودم یاد گرفتم از نت. تازه بقیه رو هم بی نیاز کردم. سالی دوبار برا خط ابرو میرم یه جوری برمیدارن کود بریزی هم در نیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما خیلی وقته به خود کفایی رسیدیم حاج خانوم

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2456

اولا که دید بازدید نباید رفت

دوما من الان اینجوریم😂

سوما من یه عدد خود کفا هستم ولی حال ندارم

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2714

من که سنگم از آسمون بباره میرم   

امسال عید اوله که توی خونه خودم هستم کلی ذوق دارم   

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
من که وقت ارایشگاه گرفتم و میرم ..کرونا باشه نباشه سیل بیاد نیاد سنگم بباره میرم    

منم میرررررررمممم

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
مگه کوچیک نیستی تو نری نمیاد

نه عزیزم من مجردم 😳  مامان بابام ازبقیه بزرگترن😢😢

یه خاله بیشعورهم دارم هروقت بچه هاش شپش یاانفولانزایاهرچیزدیگه ای میگیرن میارتشون خونه ما  

❤💖💛💚
2706