2703
2553
عنوان

سلام خانوما!بيايد آمار بديد از شهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 119 پست
مشهد فعلا خبری نیس.... میترسم ی قدم برم بیرون.. حال خوبی ندارم اصلا... در حدی ک دوس دارم اینستا و تل ...

جدی میگی؟عزیزم باور کن اگه مراقبت کنی هیچی نمیشه.انرژی مثبت داشته باش.قران بخون.اگه اعتقاد نداری 4 اثر فلورانس رو بخون.در نظم الهی هییچ بیماری ای وجود نداره این ماییم که جذبش میکنیم.شاد باش.این مدت به فکر خونه تکونی باش.هفت سین درست کن.حتی اگه کسی هم نیاد خونت واسه دل خودت.

من ودخترم امروز میخایم موش درست کنیم.

اگه منم بخام فکر کنم که دیوونه میشم.شوهرم شغلش طوریه که با مردم خییلی سروکار داره.توکل میکنم به خودش .مواردو رعایت میکنم .خودمو میسپارم به دستای مهربونش

شیرازی هستید...؟ خدا رحم کنه😭... خيلی مواظب باشید... 

نه شهرستانیم‌

یعنی خدا رگباری‌ از جهات مختلف داره حمله میکنه بارون و طوفان‌ ک رونا گرونی زلزله و .....

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نگفتن بچه ها وزنان حامله نمیگیرن؟یا خفیف میگیرن؟ پس این پیام چیه از بهداشت

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2720

من همین الان رسیدم تبریز از تهران اومدم خوشبختانه تبریز خبری نیست و اقای راننده ای که منو رسوندن میگفتن تبریز چندروزه خلوته گفتم بهترین کار ممکن رو میکنن پیشگیری بهترین روش مقابله با هرگونه بیماری هست.منم نکات بهداشتیو رعایت کردم از تهران تاتبریز که مبادا مریضی باخودم بیارم و تا 1هفته هم از خونه بیرون نمیرم که وجدانم حداقل راحت باشه که اگه ناقل باشم کسیو درگیر نکنم 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
عزيزم به بهداشت جهاني هم اينا خبر ميدن خودشون كه نميان از نديك آمار بگيرن علت همين شيوع سريع هم دي ...

ابراز نگرانی بخاطر قرنطینه نکردن قم بوده چون باعث شد که بیماری پخش بشه 

واقعا اینکه خیلیا ناقل هستن رو میشه قبول کرد ولی اینکه چه کسایی واقعا مریض شدن این عددی که تو گفتی قابل باور نیست پس اگه اینجوری باشه اصفهان رو‌باید قرنطینه کرد بجای قم 

2714

اینا خودشونم رعایت نکردن سرفه کردن بلد نیستن دست زدن همه جا بدون ماسک همه شون آلوده ن

شما جلسات کشورای دیگه رو ببین همه با ماسکن

اونوقت اینا همینجور تو خودشون دارن پخش میکنن

میخوان مواظب ملت باشن

هی میگن ماسک نزنین

اونوقت تو چین ماسک نزنن پلیس دستگیر میکنه

نمیدونین کدوم بیمارستانل رو

نه نمیدونم، دوستم پرستاره اون گفت

ولی شنیدم بیمارستان الزهرا فوتی داشته

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
بله یه نفر خلیج فارس فوت شده یه نفر هم قشم....اینکه رسمیشه...مطمینا غیر رسمی هم داره

نمیدونستم خلیج فارس فوتی داشته! ممنون

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
من اصلا نشنیدم  وای خدا مرگم اصفهانم اومد  نکنه سرفه میکنیم من و بچم کرو گرفتیم 😭😭

نترس گلم دو مورد اصفهانی رو به بهبودن 

استرس عامل اصلی مرگ نترس 

فقط بهداشت رو رعایت‌کن و صبح ها عسل وابجوش و لیمو بخور سیستم ایمنی بدنت قوی بشه 

ممکنه منو شما بگیریم ولی علایم مثل سرماخوردگی خ خفیف باشه

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
2706