2703
2553
وای چرا؟ارایشگاه ناشی بود حتما  خو چ کردی؟چی ب ارایشگره گفتی

موهامو شست بهشون ی چیزایی زد گفت برو فردا بیا رنگ ساژ درست میشه

منم نرفتم دیگه. الانم شوهرم بهم میگه بچه شیر😑😁

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
[QUOTE=125877159]چ جالب ارایشگاه براتون میزنه یا خودتون؟؟؟ مژه من اکثر افراد شنیدم باعث میشه مژه های ...

منم خیلی دوس دارم برای عید موهامو بافت بزنم اگه منظورت بافت آفریقاییه که اون خیلی سخته خودت میتونی بزنی؟ میشه بگی چطوریییییییییی

میشه واسه سلامتی خواهرم صلوات بفرستین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوس دارم برای عید موهامو بافت بزنم اگه منظورت بافت آفریقاییه که اون خیلی سخته خودت میتونی ب ...

دوستم بهم یاد داده اره میتونم فقط باید خیلی تمرین کنی تا اوکی بشی کلیپ اموزشش هم تو نت هست 

We are creatures of habit break the negative  ones and build positive ones ^-^
2720
موهامو شست بهشون ی چیزایی زد گفت برو فردا بیا رنگ ساژ درست میشه منم نرفتم دیگه. الانم شوهرم بهم میگ ...

چرا بچه شیر 

وا من اولین باره میشنوم دلکره اینجوری 

مگه دکلره اون نیست پایه ی موهاتو رنگ روشن روشن میکنن بعد ی رنگ دیگه میزارن روش؟؟

چرا بچه شیر  وا من اولین باره میشنوم دلکره اینجوری  مگه دکلره اون نیست پایه ی موهاتو رنگ ...

آره همین. چون موهام زرد و نارنجی شدن. 

فک کنم بلد نبود من 3 رفتم آرایشگاه 6 اومدم خونه

درصورتی آرایشگاه قبلی و مامانم ک ارایشگره میگه 20 دقیقه باید دکلره باشه. الان میرم پیش مامانم رنگ ساژ کنه

چون مامانم آرایشگاه بسته. گفتم اذیتش نکنم ی بار برم آرایشگاه بیرون امتحان کنم ک خراب شد 

همیشه خودش آرایشم میکنه. حتی عروسیم

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
حتی عروسیت ؟؟واقعا؟؟؟؟

آره مامانم آرایشگاه شو 5ماهه بسته. خیلی کارش خوب 

ولی من محض تنوع رفتم جا دیگه 

2714
برا تنوع گاهی لازمه من ۵ ساله عروسی کردم شوهرم نمیزاره میگه هنوز سنت کمه حیف رنگه موهاته

منم شوهرم دوست نداره 

رنگ موی خودم قهوه ایه دیگه نیازی ب رنگ نیست

ولی من کلا فضای آرایشگاه رو دوست ندارم

منم فعلا که تا الان فکر کنم از همتون کمتر ارایش کردم دیگه کرم هم به زور ولی اصلاح ابرو اینا کردم دیگه اخه سنم کمه از الان این چیزارو استفاده کنم سی سالگی پوستم میشه سیم ظرفشویی 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

دلم میخواد کمِ کم یه 4 5 کیلو کم کنم 

میخواستم هرروز پیاده روی کنم که اسمشو نبر اومد و کلا برنامه‎هام رو بهم ریخت!!

مو و ابرو رنگ نمیکنم همسرم دوست نداره میگه خودت طبیعی خوشگلی 

ابرو و موی مشکی دوست داره

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
میخواستم برم رنگ و مش که به لطف اسمشو نبر کنسل کردم واسه اصلاحم هیچ وقت نمیرم چون صورتم کم مویه ماهی ...

چجوری با موس مو فر میشه؟ موهات لخته؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706