2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستم برم رنگ و مش که به لطف اسمشو نبر کنسل کردم واسه اصلاحم هیچ وقت نمیرم چون صورتم کم مویه ماهی یک بار شیو میکنم

ولی بجاش میخام یه رنگ تیره بگیرم خودم تو خونه بزارم با موس مو موهامو فر کنم امسال تغییر سبک شه

البته فکر نکنم دید و بازدید هم برم

هیچی وقت برا رنگ مو گرفتم .چون دکلره نمیکنه ویه رنگ الکی یه با  یه کم مش تیکه ای شد صدوشصت تومن ...

وای چ گرون 

والا من برا مامانم تو خونه رنگ میزارم عالی میشه 

اون قاطی میکنه با اکسیدان من لایه لایه میزارم رنگو انقدر خوبو یک دست میشه

2728
پوستم خوبه ماسک هم (روغن بادوم شیرین میزنم) ماست کم چرب میزنم بخور بابونه میدم  اهل آرایشگاه ...

برا تنوع گاهی لازمه من ۵ ساله عروسی کردم شوهرم نمیزاره میگه هنوز سنت کمه حیف رنگه موهاته

هیچی  باردارم نه میتونم رنگ بزارم نه هیچی فوقش نزدیکای عید میرم یه اصلاح صورت وابرو  از ...

من باردار نیستمو پنج ساله نهایت کاری ک تو آرایشگاه کردم همین بوده اصلاح صورت و ابرو

منظورتون چ ماسکیه

ماسک صورت

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
منم خودم برا مامانم تو خونه میزارم

ماها کلا خانوادگی اعتقادی ب ارایشگاه برا رنگ نداریم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706