2726

بارون حالا برا ک ر ونا بده یا خوبه زیادش نکنه؟؟؟؟

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰

بارون در همه حال رحمت الهی هستش بجای تمرکز بر کرونا، بهتره شکر این نعمت باران را بجا بیاریم😊😊😊

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مام اصفهانیم.

نا بابا دلت خوشه میگن توی فصل گرم این  بیشعور میمیره ونابود میشه.

البته به لطف برقراری پروازای خارجی گرمام نمیتونه برامون کاری بکنه پس لز همون بارونای اخری لذت ببرید😭

اره میگن سرما خوب نیس اخرین وضعیتو خبردارین کم شده یانه

عزیز کم نمیشه فقط آمار دروغ میدن. بهداشت جهانی گفته فقط ۳درصد از افرادی که میگیرن میمیرن. حالا یه حساب ساده بکن. ایران چندتا کشته داده؟چند نفر باید گرفته باشن که ۳درصدش شده باشه این تعداد کشته؟

اره میگن سرما خوب نیس اخرین وضعیتو خبردارین کم شده یانه

ن عزیزم بی خبرم الانم شما گفتی رفتم حیاطو نگاه کردم خیس بود

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اومده بیمارستان میلاد ۱۰روز قبل ۴تا مردن

وای خواهرم گفت بیمارستان میلاد رو تعطیل کرده بودن انگار پس بگوووووو🥴😭

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

[QUOTE=125876627]بچه ها اصفهان هنوز کر ونا نیومده؟[/QUOTE

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2706