2733
2734
عنوان

ماشین خریدم ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 40 پست
دنیا اخر میشه ..زنو شوهر نداره که

من مشکلی با شوهرم ندارم مشکل خانوادشن کافیه دیگه ب نامشم بزنم دیگه انتظار دارن ماشین کامل در اختیارشون باشه

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حدودی موافقم با همسرت صحبت کنی ولی با استفاده از این جملات شدیدااااااااااااااااااا مخالفم.

پس چی بگم

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
2731

رک به شوهرت بگی بهتره منم خانواده ام برام ماشین خریدن خانواده شوهر داشتن میترکیدن که نگو همه حمله کرده بودن به شوهرم ازیه طرف اونی که تو جیبش ۱۰۰۰ نداره می خواست ماشین بخره خلاصه یه وضعی بودا طی ۹ ماه ولوله خوابید

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738
دارم کاراشو میکنم به نام بزنم به نام صاحب اصلی هست فعلا

یروز یه کیلو شیرینی بخر ببر براشون شوهرتم نباشه بگو اینم شیرینی ماشینم موندم کاراشو کنم بعد شیرینی بددم پیش جاریاتم سربسته بگی حله به گوششون میرسونه 

پس چی بگم

وقتی اونا اینجور میگن عکس العمل همسرتون چیه؟

الان کی از ماشین استفاده می کنه؟شما؟ همسرتون؟ یا هر دو به یه نسبت؟

اگه خیلی اصرار داری که بدونن ماشین برای شخص شماست می تونی سری بعد که رفتین اونجا یه جعبه شیرینی بخری و بهشون بگی شیرینی ماشینم.

ببین من خودم روی ماشینم اسم گذاشته بودم، اسمش شهربانو بود  دیگه اصلا نمی گفتم ماشینم هر وقت حرف میزدم می گفتم دخترم شهربانو

اینجوری حس مالکیتت رو درک می کنن. مثلا می گفتم شهربانو رو ببرم حموم و بیام و....