2726
عنوان

سرقه نوزاد سه ماهه

501 بازدید | 14 پست

دخترم سه ماهشه.پنج روزه خیلی سرفه میکنه به حدی که نمیتونه بخوابه اشتهاشم کم شده...بردمش دکتر گف ویروسه...ابریزش بینی هم داره...یهداسپری بینی داد و یه شربت گیاهی اویصن و ختمی...یه محلولی خم داد بریزیم تو دستگاه بخورش..پنج روزه اصلا هیچ فرقی نکرده....شوهرم سرماخوردگیشو بهش داد خودش با دوتا امپول پنیذسیلین خوب شد ولی دخترم که نمیتونه امپول بزنه...چیکار کنم؟؟؟😥کسی پیشنهادی نداره؟؟روش مادربزرگی؟؟؟

من برا سرفه به بچم ایورامی دادم بهتر شد 

خب این شربتی ک من میدم همون ترکیبی که شربت ایورامی داره رو داره ولی فایده نداره تازه بچم بیشتر سرفه میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب این شربتی ک من میدم همون ترکیبی که شربت ایورامی داره رو داره ولی فایده نداره تازه بچم بیشتر سرفه ...

کتوتیفن ندادی؟

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
حتما ببرش دکتر ریه اش رو معاینه کنه و اگه لازم بود عکس از قفسه سینه اش میگیرن  تب نداره ؟ ...

نه اصلادتب نداره .استامینیفون داد گف هروقت خیلی سرفه کد و نتونست بخوابه از درد بهش دو برابر وزنش بده

حتما ریر سرش بالشت بذار خلط بره پایین نمونه تو گلوش منم ۲ هفته است سرفه می کنم الان بهترم بذار دورا ...

من همش میترسم خدایی نکرده این ویروسه جدیده باشه

نه...

پسر من سه چهار ماهه که بود زادیتن که هم.ن کتوتیفن خارجی بهش میدادم هیچ جوره خوب نمیشد تونستی دوباره ببر دکتر

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2706