2410
2553
عنوان

باز،مادرشوهرم و دوسدارم خفه کنم کاش،بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 51 پست

بیشتر مادرشوهرا بدن ، یعنی طوری بهت بگم که ۸۰ درصد مشکلای زندگیه ما تقصیر مامانه بابامه😓 روز خوش برای مادر من نذاشته بابام با این مامانش😞 یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنویا 😑 . نمیدونم چرا نمیمیرن واقعاً نمی دونم چرا 😔 . باز خوبه همسر شما مخالفت میکنه با درخواست نادرست مادرش . بابای منم با خونواده ی مامانم با اینکه کلی بهش خوبی کردن بدن و پشت سرشون هرچی از دهنش در میاد بهشون میگه😓🤦‍♀️

[QUOTE=125876628]اصلا جرات ندارم حرف بزنم..کوچککترین اشاره کنم دعوا راه میندازه میگه من بیزار دارم از،پول بابات من کج ...[/QUOTEناراحت نشی ولی بنظرم بزاربره بنگاها دنبال خونه..ببینه مردم چجوری مستاجری میکشن.اجاره میدن...بلکه قدربگیره...اصلن بابات وظیفه ای نداره بلکه داره لطفم میکنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که اجاره نمیدید ، کافی نیست ، اینبار نزار مادرشوهرت به هدفش که تیغ زدن شماست برسه

واقعا الان به خودمم ثابت شده هدفش،تیغ زدنه....اخه الان سه ساله که نزدیک عید یهو مادرشوهرم یاد بدهکاریش میفته یکی دو تومن ازمون میگیره...پارسال به شوهرم گفت بسته اسکناس پنجاهی نو برام میگیری..شوهرمم گرفت و بهش،گفت باشه واس،حساب،کتابمون ...پس نداد...امسالم کل خونش داده رنگ امیزی هدفش این بود باز،شوهرم حساب،کنه......نزدیک زایمانم من قرار بود برم خرید برای بچم دوباره این زن بیشعکر پای شوهرم نشست پول ندارم ایزوگام خونش خراب شده بود چهار میلیون شوهرم داد😭😄نتونستم خرید،کنم 😭😭😭😭نمیگذرم ازش

شوهر منم همیشه فقط خانواده خودشو می بینه و به اونا خوبی میکنه.خانواده من هر چقدرم بهش محبت کنند اصلا به چشمش نمیاد.یه جورایی وظیفه میدونه.

آخه مشکل من اینجاست که علاوه بر این که خیلی به مادرش و خواهرانش رو میده و هواشونو داره عمو ها و عمشم همیشه طرفداریشونو میکنه و هواشونو داره در صورتی که یکی از عموها اصلا آدم حسابش نمیکنه؟ بهش پول قرض داد پول و ۴ ساله بهش پس نداده.اصلا به روی عموشم خمیازه

فقط ازش سو استفاده میکنند

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
2456
اصلا جرات ندارم حرف بزنم..کوچککترین اشاره کنم دعوا راه میندازه میگه من بیزار دارم از،پول بابات من کج ...

بگو اگر بیزاری چطور توقع داری مفت تو خونش زندگی کنی؟

بگو بابام بیاد پول رهن و بده که بدی به مامانت؟

مامانتم بده به بقیه؟

از جیب بابای من میخواد بکنه بده به بچه هاش؟

[QUOTE=125876628]اصلا جرات ندارم حرف بزنم..کوچککترین اشاره کنم دعوا راه میندازه میگه من بیزار دارم ا ...

تا بهش حرف بزنم میگه چه منتیه..جمع کن بریم طبقه بالا خونه مامانم....حالا خونه مامانش ته شهره...قدیمیه و داغون بخدا قابل مقایسه نیس.با اینجایی هستیم..هیشکی نمی ه ا نجا بشینه خرابست

2714
بگو اگر بیزاری چطور توقع داری مفت تو خونش زندگی کنی؟ بگو بابام بیاد پول رهن و بده که بدی به مامانت؟ ...

باور کن حرف دلمه این😭😭😭😭اما اگه بگم لج میکنه ..قیامت به پا میکنه....دارم میسوزم فقط😭😭😭هدف اون مادرش،فقط همینه دیگه..اولی که پول رهن و دادیم کلی سخت بود براش.....گیر،داده بود شوهرم پولمو میخوام پولمو میخوام.......اخ متنفرم ازش

شوهرتم باید بگه ندارم چرا بهش میده آخع؟

اره انقدر بهش،میگفتم..میگفت چاره ندارم وقتی بهم میگه پولم میخوام باید بدم ...بعدم میگفت الان باباتم پولشو ازم گرفت.کلا من بدشانسم.............میبینی؟اینجوری،جوابم میده

مادرشوهرمنم اوایل خیلی پررو بود مستقیم و غیر مستقیم هی میگفت مامانت پول بده پسرم ماشین بخره کوفت بخره زهرمار بخره.حتی برادرشوهر عوضیم میگفت به مامانت بگو براش سیمکارت رند بخره

پول ارث خودمو میگفتن بده باهاش کار راه بندازیم

اونوقت دریغ از اینکه خودشون خرجی بکنن حتی واسه سرویس طلای عروسیم که تازه یه چیز خیلی معمولی برداشتم بازی دراوردن با اینکه مادرشوهرم خیلی پولدار تر از مامان منه 

خلاصه اخر مامانم یه دعوای حسابی باهاش کرد تا ادم شد

شما هم نگو خونه بابات می شینید، خوب پول رهن دادید دیگه، پس مثل این هست که از یه غریبه گرفتید.  ...

من هیچی نمیگم و اینجوریه اگه بگم که قیامت بپا میکنه.....اخه پدر،من چه وظیفه داره به این پول بده

اره انقدر بهش،میگفتم..میگفت چاره ندارم وقتی بهم میگه پولم میخوام باید بدم ...بعدم میگفت الان باباتم ...

بگو اخه بابای من واسه کارای روزمرش که نمیاد از تو پول بگیره 

بعدم خانوادت وظیفشونه واست خرج کنن

مادرشوهرمنم اوایل خیلی پررو بود مستقیم و غیر مستقیم هی میگفت مامانت پول بده پسرم ماشین بخره کوفت بخر ...

مادر،من که اصلا زبون نداره ..خودمم که لالم...فقط امیدم به خداست😔😔😔😔😔

2706