2737
2734
عنوان

هفته 15 بارداری و لکه بینی

13350 بازدید | 39 پست

سلام من هفته 15 بارداریم سه ماه شیاف میزنم دوشب لکه بینی دارم رفتم سونو گفت جفت و جنین سالم رفتم دکترم بهم شیاف داد شبا که شیاف میزنم صبح خون کم و شفاف دارم صبح ها که میزنم خون زیاد میشه و بعد لکه بینی دارم استراحت کامل چکار کنم؟ تا کی خون ریزی دارم؟ کسی بوده این مشکل داشته باشه؟ علتش چیه؟

از این شیاف بگیر و به صورت خوراکی بخور اگه شدیده هر 6 ساعت اگه کم شد هر 8 ساعت. این ایرانیه من خارجیشو خوردم همون شب بند اومد لکام. 

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۰۰ که ضعیف تره اونا ۴۰۰ هستن

من با اینا لکام بند اومد خود دانید. تا از مقعد میزاشتم و از واژن فایده ندا‌شت. وقتی خوردم اثر کرد

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بچه هااا 

دیشب گلاب ب روتون رفتم دستشویی یبوست داشتم انگار یه لحظه نفهمیدم چی میکنم.دو سه دقیقه زورزدم و فشار اوردم ب خودم حالا ک اومدم خودمو خشک کنم و دیدم دستمالم ی خون رقیق قرمز ب اندازه نصف کف دست روشه.مررررررررردم سریع رفتیم بیمارستان. گفت باید معاینه بشی نزاشتم.ولی صدا ضربان قلب بچرو برام پخش کرد.

با دکترم تماس گرف برام امپول و شیاف نوشت زدم

از این شیاف بگیر و به صورت خوراکی بخور اگه شدیده هر 6 ساعت اگه کم شد هر 8 ساعت. این ایرانیه من خارجی ...

من یک بار سابقه سقط داشتم نمیتونم بدون تجویز دکتر قرص بخورم دکترمم فقط بهم شیاف داده گفت نشد برو بیمارستان

2738

دستمال ک میکشیدم مثل لک لانه گزینی میشه درحد یکی دو بندانگشت.قهوه ای یا صورتی.

یکم پیشم شربت غلیظ خوردم پسرم یکی دو ضربه خفیف زیر دستم زد.یعنی سالمه؟خیلی استرس دارم.نمیدونم چ کنم.سونو برم،نرم😢

شنبه انومالی دادم همممه چیز نرمال بود

راااااهنماییم کن لطفااا.میتررررسم

2706