2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی واقعا واکسن ی سالگی تب نمیکنه ؟هفته دیگ پسرم باید واکسن یک سالگی بزنه ولی چرا تولد پسرم یازده ...

دختر من سر واکسنای قبلیش خیلی تب میکرد وقتی این سری بردم فکر کردم مثل سری قبله خواستم قطره بدم قبل از واکسن ،گفتن نیازی نیست و تب نمی کنه. تب هم نکرد.منم دو روز دیر بردم برای واکسن.چون تولدش بود و فکر کردم تب میکنه گذاشتم بعد از تولدش بردم که تو جشن اذیت نشه.البته قبلش ازشون پرسیدم که اشکال نداشته باشه که دیر ببرم.گفتن زود تر ایراد داره ولی یکی دو روز دیرتر مشکلی نیس

2731
2738
یه روز دیرتر  نه اصلا تب نکرد ولی نمی دونم چرا ازفرداش سرما خورده شد

ضعیف شد بچه ها سرما میخورن ینی سیستم ایمنی بدنشون ضعیف شده و نتونسته درمقابل ویروس سرماخوردگی مقاومت کنه چون این ویروس تو بدن هممون هست 

واقعا با ویروس چطور بچم ببرم واکسن بزنه اخه الودس 

با خودت چند برگ روزنامه ببر هرجا میخوای درازش کنی روزنامه بنداز

با بچه نرو داخل از اول، بذارش تو ماشین پیش همسرت. نوبتش که شد بگو همسرت بیاره سریع بزنن ببرش بیرون که زمان کمتری تو محیط باشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706