2737
2734
عنوان

اونایی که عاشق شدن بعد ازدواج کردن

217 بازدید | 15 پست

ازدواج ما سنتی بوده شوهرم آدم خوبیه ولی گاهی هم یه حرفا و بحثایی داریم و یه چیزایی بهم میگه که ناراحت میشم.همیشه با خودم میگم اگه منم عاشق میشدم بعد ازدواج میکردم شاید خیلی زندگی بهتری میشد.شماهایی که عاشق شدین چجوری هستین 

عزيزم حتي تو ازدواج با عشق هم بحث و كدورت پيش نياد بنظرم تو هردو نوع ازدواج فقط و فقط عاقل و با سياست بودن كافيه تا بتوني خوب و خوش زندگي كني 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ممکنه عشق بعد ازدواج هم پیش بیاد

من با عشق ازدواج کردم کاملا هم راضیم اما باز هم خب مام بحث داریم

بحث بین زن و شوهر تا جایی که منجر به دعوا و توهین و حرمت شکنی نشه طبیعیه بین همه هست

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

من و همسرم با شناخت و علاقه ازدواج كرديم شكر زندگيم خوبه و همسرمم ادم خوبيه درسته شرايط مالي يكم اذيتمون ميكنه ولي راضيم به اخلاق خوب همسرم ولي با اين حال بازم بحث پيش مياد كه هميشه يكيمون كوتاه ميايم و زود تموم ميشه و ادامه دار نميشه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738

اگه تربیت دینی داشته باشی قول لین بینتون باشه معاشرت بر مبنای عاشروهن بالمعروف باشه وگذشت نسبت بهم باشه و تسلیم حرف خدا باشین اگه عشقی هم نباشه خودش بوجود میاد و شیرین میشه بستگی ب طرفین داره

بحث و دلخوری بین زنو شوهر یه چیز طبیعیه مهم اینه بی حرمتی نشه بهم دیگه هرچی باشه شما از دوتا خانواده و آداب و رسوم مختلفین و همین متفاوت بودن گاهی باعث بحث میشه و هرکس طبق آداب و رسوم خودش حق رو به خودش میده

دوستم تمام زندگی ها بحث و گاهی ناراحتی پیش میاد و چگونگی مدیریت شماست ک شرایط رو تعیین میکنه 

چ بسا خیلی از آدم های دوربرمون با عشق و علاقه شدید ازدواج کردن منتهی مداوم در حال دعوا کردنن

من و همسرم با علاقه عقد کردیم الان دوران عقدیم بعضی اوقات ی بحثایی پیش میاد ک باعث دلخوری هردومون میشه ک با کمی منطق و مدارا حل میشن به این چیزا فکر نکن

ایشالا که خوشبخت باشی😙

احتمال تحقق یک رویاست ک زندگی را لذت بخش می کند ❤
2706