2737
2734

شوهرم بازم زندگی با منو میخواد؟ایا اقدامی میکنه واس حفظ من.؟تووو طالعمون چی هست؟بچه دار میشیم؟؟؟؟؟؟؟تو رو جون عزیزتون با بیشترین حس ششم بگید نه الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

میدونم و باور ندارم .اما دلمو میخام خوش کنم.دلم میخاد .ده نفر بگن آره بیس نفر بگن نه .توم ک نمیتونی حرف خوبی بزنی یا پر عقده ای یا مرفه بی درد حرف نزن تاپیک و خالی بزار اما نزار دل من برنجه .بقدر کافی تحت رنجش هستم.تمام عمرم عاقل بودم الان دلم میخاد خرافاتی باشم .تاپیکو واس خرافاتیا زدم چون دلم خواست 

دلم طالع بینی میخاد یه نفر ک بیاد بگه همه چی معجزه آسا عالی میشه خونواده شوهرت شوهره رو میزارن ک بیاد پیشت سه تا بچم توو طالعته از بس خوشبختی دنیا میگ الهی شکر .الگو میشی واس کسایی ک بخشش ندارن.یکی بیاد بگه شوهرت میخادت عاشقته میاد پیشت میخوات میگ بخاطرت شهرمو عوض میکنم دنیا رو عوض میکنم تو بیا فقط .نه فقط بگ قدرتو ندونستم و بای

این حس ششم وطالع واقعیت نداره.من خودم چن بارازشون پرسیدم ولی برای سرگرمی نه واقعی و...😁

عزیزم من دارم ولی حاضر نیستم به هیچ وجه تو نی نی سایت این انرژیمو هدر بدم بیشتر واسه اشناهام میگم اینجا هم جنسیت را چندبار گفتم ولی از وقتی با سیل عظیم ایا منو و دوست پسرم بهم میرسیم مواجه شدم کلا دیکه بیخیال شدم پس نگید الکیه واقعی هست ولی یک حس ششم واقعی حاضر نمیشه راحت انرژیشو هدر بده چون واقعا انرژی ادم را میگیره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
میدونم و باور ندارم .اما دلمو میخام خوش کنم.دلم میخاد .ده نفر بگن آره بیس نفر بگن نه .توم ک نمیتونی ...

عزیم به خدا توکل کن....

خدا میگه من نزد ظن و گمان بنده ام هستم......

قانون جذب رو نمیخوام با این حرفم به کار ببرم!!!!

از طریق دین خودمون حال درونت رو خوب کن....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
دلم طالع بینی میخاد یه نفر ک بیاد بگه همه چی معجزه آسا عالی میشه خونواده شوهرت شوهره رو میزارن ک بیا ...

سه تا بچه نه دوتا بچه اولیش پسر دومیش دختر

همسرتم برمیگرده 

از این روزایی ک بهتون گذشته میشینید میخندید

عزیزم من دارم ولی حاضر نیستم به هیچ وجه تو نی نی سایت این انرژیمو هدر بدم بیشتر واسه اشناهام میگم ای ...

عزیزم میشه در مورد من یکم حست رو به کار بندازی؟؟؟!!!!

در مورد اینده زندگی من و همسرم......

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
عزیزم میشه در مورد من یکم حست رو به کار بندازی؟؟؟!!!! در مورد اینده زندگی من و همسرم......

گفتم که حاضر نیستم تو نی نی سایت از انرژیم استفاده کنم 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706