2737
2734

سلام بچه ها داخل هفته ۲۸ بارداری هستمتا الان ۳ ونیم الی ۴ کیلو چاق شدم میخوام مثلا مدیریت کنم ک وزنم خیلی بالا نره چکار باید بکنم چون قدمم کوتاه ۱۵۴ سانتم و الان وزنم ۵۳۴۰۰با معده خالی اول صبح روترازو رفتم نشون داد نمیخوام تا اخرش یعنی تا ماه ۹ بیشتر از ۵۸ کیلو بشم چون واقعا وزن بالا شنیدم هم زایمانو سخت میکنه وهم بد بارداری سخت پایین میاد باتجربه ها خوشحال میشم تجربتونو باهام ب اشتراک بذارید

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

بارداری دوم کلا شش کیلو اضافه کردم سه کیلو مربوط به ماههای آخر بود ولی بچم خوب وزن نگرفت و3/100شد .البته همین دوکیلوی باقی مانده(منهای وزن بچه وجفت) هم بعد هفت ماه کم نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بارداری دوم کلا شش کیلو اضافه کردم سه کیلو مربوط به ماههای آخر بود ولی بچم خوب وزن نگرفت و3/100شد .ا ...

چقد خوب کاش منم ۶ کیلو اضاف کنم ولی بعید میدونم  رژیم گرفتید تو بارداری؟

منم هفته ۲۸ م ۵ کیلواضافه کردم

تیکرتون دوهفته جلوست 

هفته ۳۰ رو نشون میده 

من چون قدم کوتاهه دوسندارم بیشتراز ۵۸ کیلو بشم خیلی بد میشم 

من هفته ۱۳ هستم اصلا وزن نگرفتم همش نگرانم 😞

من تا هفته ۱۸ اصلا افزایش نداشتم حتی کاهش ۷ کیلویی هم داشتم نگران نباشید افزایش وزن بیشتر توماه ها ی ۵ و۶ و۷ و۸ و۹ هستش

2738
بارداری دوم کلا شش کیلو اضافه کردم سه کیلو مربوط به ماههای آخر بود ولی بچم خوب وزن نگرفت و3/100شد .ا ...

من شنیده بودم شیر دهی خیلی لاغر میکنه

نه.شاغل بودم .بچه کوچیک هم داشتم  فعالیتم زیاد بود .البته زیاد هم نمیخوردم

من خودم وزن ۴۵ کیلو رو درحالت غیر بارداری دوسدارم و خودم تو اون وزن بیشتر دوسدارم ولی با این اوضاعی ک دارم رسیدن ب وزن دلخواهم فکر کنم برام سخت بشه چون حالا ۳ ماهم دارم و حداقل یه افزایش ۵ کیلویی منتظرمه 😅

دیشب گلاب ب روتون رفتم دستشویی یبوست داشتم انگار یه لحظه نفهمیدم چی میکنم.دو سه دقیقه زورزدم و فشار اوردم ب خودم حالا ک اومدم خودمو خشک کنم و دیدم دستمالم ی خون رقیق قرمز ب اندازه نصف کف دست روشه.مررررررررردم سریع رفتیم بیمارستان. گفت باید معاینه بشی نزاشتم.ولی صدا ضربان قلب بچرو برام پخش کرد.

با دکترم تماس گرف برام امپول و شیاف نوشت زدم.

2706