2733
2734

چطوری تست گرفتن ازت؟؟؟؟ 

چجوریه آزمایشش؟؟؟ 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حداقل یه روز کامل طول میکشه جوابش بیاد باور نکنید

اره منم خوندم یه روز طول میکشه نمی‌دونم چرا بعضی ها دروغ میگن

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2738

یه کیت تشخیصی داره گفتن یه ساعته جواب میده 

بعد فکر کنم سه مرحله داره

احتمالا مرحله اول منفی بوده دیگه نیاز نبوده به آزمایش های بیشتر

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
تست شامل چی بود

نمیدونم دقیقا ولی یموردش که التهاب بود رو من داشتم اما دکتر گف این دلیل اصلی نیس و اون مورد اصلیش در تو کاملا رد شده

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره

تست ک.رونا نبوده عزیزم تست عفونته.اگه عفونت داخل خونت باشه اونوقت تازه میفرستنت بیمارستان واسه بررسی ببشتر

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
نمیدونم دقیقا ولی یموردش که التهاب بود رو من داشتم اما دکتر گف این دلیل اصلی نیس و اون مورد اصلیش در ...

خب خون بود با خلط آزمایشش 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2706