2733
2734

حالم خیلی بده یه دختر کوچیک دارم شوهرم سرکار میره بهش میگم همش دستاشو بشوره ولی خودمو توخونه زندانی کردم همش استرس دارم از صبح تا شب از شب تا صبح گریه میکنم برا دخترم با گریه لالایی میخونم همش به بقیه سفارش میکنم مواظبش باشن توروخدا یکم دلداریم بدین دارم نابود میشم یعنی همه میمیرن 😢😢😢همش ب شوهرم میگم سر کار نرو بمون خونه دارم دق میکنم

تررخدا موج منفی ندید نمیشه که کار و زندگی رر تعطیل کرد بسه دیگه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم یعنی چی همه میمیرن ؟؟ خدا نکنه گلم میشینیم دعا میکنیم هوا زود گرم شه بعد هر سختی یه اسانی هست این ویروس درسته درمان نداره اما گرما نابودش میکنه افتاب بزنه بعد این سیل به امید حق خدای بزرگ کمک مردم مظلوم ایرانه من خودم خیلی میترسم ولی میدونم همه نمیمیرن ممکنه من و شما جزو قربانی ها باشیم اما بلاخره تموم میشه

2738

چرا با استرس سیستم ایمنی بدنتو ضعیف میونب و گریه هات نگرانش میکنی

مادر باید قوی باشه

بهدتشت رو رعایت کن هیچی نمیشه

پس خانواده کادر بیمارستان باید چکار کنن؟

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

بخدا اگه توی دنیای مجازی نیام حتی خرونا رو فراموش میکنم 

استرس قوای بدنی رو کم میکنه ،خب لامصب بدنت ضعیف میشه ،اینجوری با دست های خودت بدنت داغون میکنی 

گرمی بخور و همه چی رعایت کن .ان شاء الله که چیزی نمیشه عزیز دلم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706