2737
2734
عنوان

چجوری میتونم کلا از اینجا برم؟

138 بازدید | 15 پست

میخوام کلا دیگه اینجا نباشم

باید چیکار کنم؟

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏😍                                                امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش برسه❤🤗

دیر اومدی نخواه زود برو

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیر اومدی نخواه زود برو

واقعا بیشتریاتون ماهید

ولی یکی امشب بد اعصابمو خورد کرد دیگه نمیخوام اینجا باشم

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏😍                                                امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش برسه❤🤗
2728
ازکجا

از نی نی سایت

اگه کسی میدونه لطفا بگه

خب نیا 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
واقعا بیشترتون ماهید ولی یکی امشب بد اعصابمو خورد کرد دیگه نمیخوام اینجا باشم

اره یع بیشعورم اعصاب منو خرد کرده .تاپیک زدم واسه بچم اومده میگه ععع توهم اومدی تاپیک گردی .الانم بخاطر بچم بیدارم و روی پام خابه و منم اینجا 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2738
خب نیا 

نه کلا میخوام کاربریم پاک بشه

اره یع بیشعورم اعصاب منو خرد کرده .تاپیک زدم واسه بچم اومده میگه ععع توهم اومدی تاپیک گردی .الانم بخ ...

هوووف دور از جونتون از این بیشعورا زیاده

خدا بچتونو حفظ کنه براتون😍

نه کلا میخوام کاربریم پاک بشه

سرچ کن می نی یار ۵ تو تاپیکاش درخاستتو بگو 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
واقعا بیشترتون ماهید ولی یکی امشب بد اعصابمو خورد کرد دیگه نمیخوام اینجا باشم

منم یکی منظورمو نگرفت تیکه انداخت یعنی کلا برعکس گرفت منظورمو اصلا صاحب تاپیکم نبود طرف صحبتمم نبود.خو عزیزان یکم دقت کنین بعدش پذیرای تیکه‌تونم هستیم بخدا اگه بحق بود.عجله نکنین وقت همیشه برا بی‌احترامی کردن هست این تاپیک نشد اون تاپیک😊

منم یکی منظورمو نگرفت تیکه انداخت یعنی کلا برعکس گرفت منظورمو اصلا صاحب تاپیکم نبود طرف صحبتمم نبود. ...

😂

برای من یکی داشت از کاراش میگفت یه خانومی هرچی از دهنش دراومد بهش گفت

منم بهش گفتم خب هرکسی عقیده ی خودشو داره دلیلی نداره بهش بی احترامی بشه که

به منم بد و بیراه گفت😐😂😂

2706