2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بعد از سزارین

162 بازدید | 17 پست

سلام مامانای مهربون میدونم الان همه درگیر مقابله با این بیماری هستیم ولی همه جا حرف از این ویروس مزخرف میخوام از حال هواش بیام بیرون .تصمیم دارم باردار بشم.شهریور ۹۶ واسه بچه اولم بی دلیل سزارین شدم ،اما دلم میخواد دومی رو طبیعی زایمان کنم میخوام از اول تحت نظر پزشکی باشم ک با این کار موافقت کنه ،میشه کمکم کنید ممنون ،واینکه به نظرتون میشه جنسیت بچه رو تعیین کنم چون بچه اولم پسر دوست دارم دومی دختر باشه اگه خدا بخواد 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
1
100%
۱
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شدنش ک آره شدنیه تحت نظرباشی اما عزیزم شکمت برش خورده چکاریه از پایینم اذیت شی درضمن سزارین دوم ب مراتب دردش کمتره چون عصبهای شکم ی سریشون از بین رفتن

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2738
عزیزم  چون سر سزارین خیلی اذیت شدم😔

من تو اولی بقدری اذیت شدم چون خودمم خواسته بودم ینی فقط میگفتم این ج کاری بود کردم چون برای باراول خواسم پاشم شاید دوساعتی طول کشید نمیتونسم ب پهلو شم تا چن روز و.... اما سره دومی خیییلی فرق کرد اوضام شکره خدا الانم ک سومیم توراهه استرسی ندارم

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
عزیزم ببخشید این حرفو میزنم قصدم بی ادبی نیس شمایه بار ازشکم جر خوردی حالا هم میخای از پایین جر ب ...

میدونم چی میگی ولی سر اولی خیلی اذیت شدم تا دو هفته افقی بودم نمی تونستم ب پسرم شیر بدم از درد

شدنش ک آره شدنیه تحت نظرباشی اما عزیزم شکمت برش خورده چکاریه از پایینم اذیت شی درضمن سزارین دوم ب مر ...

خیلیا نظر شما رو دارن ولی چندتا دوستام سر دومی هم اذیت شدن ،منم میترسم باز نابود بشم

من تو اولی بقدری اذیت شدم چون خودمم خواسته بودم ینی فقط میگفتم این ج کاری بود کردم چون برای باراول خ ...

منم اگر مطمئن باشم ک باز مثل اولی نمیشه حرفی ندارم 

الهی شکر ک از وضعیتت راضی هستی گلم برای منم دعا کن 

2706