2703
2553
عنوان

کی بابچه طلاق زیر ی سقفه؟

185 بازدید | 9 پست

سلام بچها حدود ۶ ماهه یه پسرو میشناسم حتی ندیدمش قسمت نشده سه ماه اونوربود برا کارش . بقیه تایمهاشم سرکاربود ما کمو بیش چت داشتیم ولی فاصله میوفتاد بینشون مثلا الان بعد دوماه اومده امشب پیویم حرف زد باهام . همدیگرو دوس داریم و تقریباتفاهم داریم . کم حرف زدیم ولی راجب چیرای مزخرف حرف نزدیم . امشب گفت من چون نمیتونستم زیاد پیشت بیام نذاشتم وابستم شی نهایت میتونم ماهی یبارببینمت منم اتفاقن خیلی شرایط بیرون ندارم ولی به روش نیاوردم ک منم شرایطم همینه . ی حس متقابل داریم ک هرچقدم فاصله باشه بینمون انگار ن انگار . انگار میشناسمش چندساله اصلا .... 

حرف دیگم اینه ک این تک فرزنده و تاحالا حرفی از پدر مادرش نزده ازاونجایی ک خیلی راحت میخاست بره خارج زندگی کنه واسه کارش بهش گفتم توتنها بچه اونایی نرو گفت من زندگیم جداست . شک کردم ک بچه طلاق باشه بهم ریختم . صرفا روحساب اینکه دوس داشتم زیرسایشون بزرگ شده باشه وگنه اخلاق خودش خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

اولا بچه ی طلاق بودن چیز عجیبی نیست 

دوما مستقل بودن خیلی هم عالیه 

منم از هیجده سالگی مستقل زندگی کردم و به کسی وابستگی نداشتم ، اما واسه همسرم جون میدم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree