2726

امیدوارم که این تاپیک و باز نترکونن و ممنوع نباشه درک کنید که این قشر زحمت کش نیاز به تشویق و دلگرمی دارند ممنونم که به خلق خدا خدمت میکنید بزرگواران شاید یه عده بگن که پول میگیرن ولی پول در قبال جون و سلامتی هیچ ارزشی نداره خدا حفظتون کنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وظایفشونه البته

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

خدا با مسئولیت هاشون رو عزت بده و به بی معرفت شون کمی تعهد، دایی همسرم مشکل قلبی دارن تو بیمارستان ولیعصر قم بستری، ده روزه بیمارستانن هیچ پزشکی حاضر نشده عملشون کنه و اکثرا به خاطر کرو نا فرار کردن، شهرای دیگه هم از قم پذیرش ندارن، رسما ایشون باید بمیرن چون در این موقعیت مریض شدن، لطفا براشون دعا کنید خیلی جوونن 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
شما همونی که خالت رو از دست دادی؟  چه سریع تغییر فاز دادی

اتفاقن دکترها خیلی تو بیمارستان سعی کردن خاله امو برگردونن پنج شش بار شوک دادن احیا کردن به ما هم نمیگفتن رفتنیه که شوک نشیم ولی خب یکی از دختر خاله هام غش کرد من فهمیدم رفتنیه با دکترش حرف زد 

خدا با مسئولیت هاشون رو عزت بده و به بی معرفت شون کمی تعهد، دایی همسرم مشکل قلبی دارن تو بیمارستان و ...

خاله منم جوون بود و و خوشگل انشاالله دکتر خوب و حاذقی پیدا باشه و دایی جان و عمل کنه 😭

😭😭😭😭ای وای من 

حتی اون یکی دایی همسرم رفته در خونه پزشک، پزشک  گفته کل تیم باید بیان برای عمل که نمیان، یاد دکتر قریب افتادم که برای درمان وبا رفتن بین مردم مبتلا، ایشون دکتر بودن اینا هم دکترن

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706