2737
2734

چ حالی داری من از سر شب تو نتم الان شوهرمو بیدارکردم حالم بده گشنمه اون دیگه از من.‌...پنیر گوجه اورد خوردم الان درحال یخ زدنم

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من شبا آدرنالین خونم میره بالا فعال میشم 😹🤦‍♀️

من ندارم ادرنالین کلا نه خواب دارم نه حال😁

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2738
فک کنم بجای خون تو رگات دوغ جریان داره🤔

نمیدونم فقط گشنم میشه 😐

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
چ حالی داری من از سر شب تو نتم الان شوهرمو بیدارکردم حالم بده گشنمه اون دیگه از من.‌...پنیر گوجه اور ...

خوش بحالت شوهر من وقتی خوابید دیگ یکی نیست بلندش کنه ببرش رو تخت هرچی صداش میزنم میگ باش ولی باز میخوابه چ برسه ب اینکه بخواد پاشه واسم ی چیزی بیاره بخورم خوش بحالت خواهر🤦‍♀️

فیله مرغو گریل کردم با کره و سیر بعد بهش پیازچه و هویج اضافه کردم بعدم اب جوش و سس سویا نودل سس گوجه ...

همه این کارا رو نصف شبی انجام دادی آخه کی الان مرغ گریل میکنه به نظرت🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خوش بحالت شوهر من وقتی خوابید دیگ یکی نیست بلندش کنه ببرش رو تخت هرچی صداش میزنم میگ باش ولی باز میخ ...

مردا همه همینن شوهرمنم اینجوریه ولی ی وقتی بگیر نگیر داره سرشب بحثمون شد🙈خابید منم پسرمو خابوندمو الانم از ترس فرداش پا شد وگرنه میگفت هههوووووووم باشه

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند
2706