2726
عنوان

من این کارارومیکنم کرونانگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 49 پست
اسپند و عنبر نسا دودش آلرژي زا و براي نايژه مضر دود نكن ، دكتر پسر من با اينكه خيلي پير و قديمي ولي ...

من که کلی جواب گرفتم از عنبر نسا دکترا کلا فقط میخان قرص و آمپول کنن تو حلق ادم با هر چیز طبیعی مشکل دارن

اسپند و عنبر نسا دودش آلرژي زا و براي نايژه مضر دود نكن ، دكتر پسر من با اينكه خيلي پير و قديمي ولي ...

دکترا همه همینطورن دکتر دختر منم پیر بود گفت از شما ک جوونین بعیده اعتقاد ب اسفند دارین دود نکنین دودش برا ریه و اینا ضرر داره 

یکی نیس بهشون بگه پس چرا زمان قدطم مردم مریض نمیشدن همه از صدقه سری همین نکات ب قول بعضیا خرافاتیه 

در کل اسفند و اینا راسته طب سنتی رو بیشتر از علم پزشکی قبول دارم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم واست صلوات میفرستم ، نمی دونم چرا اینقد پیگیر شدم 

عذر می خوام اعصابتون و خورد کردم تا فردا

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
2728
دکترا همه همینطورن دکتر دختر منم پیر بود گفت از شما ک جوونین بعیده اعتقاد ب اسفند دارین دود نکنین دو ...

قديمم خياي مريض ميشدن و يهو ميمردن و علتشو نميدونستن ، ولي من دكتر هاي كلاسيك رو بيشتر قبول دارم 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹

والا من شنیدم عنبر نسا و اسفند هیچ تاثیری نداره چون ویروس زنده نیست مثل انفولانزا خیلی خودتون اذیت نکنید فقط مرتب دستاتون بشورید بیرونم تاجایی که لازم نبود نرید.پسرمن پوستش خشک دستاش همش میشورم بدتر شده بچم

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
ینی سرکه و مایع رو قاطی کردی؟ خوبه؟

آره.مواد شیمیایی مایع رو از رو دستت پاک میکنه و نمیذاره آسیب ببینه.خوبه.انجامش بده.ضدعفونی میکنه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
والا من شنیدم عنبر نسا و اسفند هیچ تاثیری نداره چون ویروس زنده نیست مثل انفولانزا خیلی خودتون اذیت ن ...

بعد هر شست و شو کرم ثمین بزن به پوستش.عالیه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
بعد هر شست و شو کرم ثمین بزن به پوستش.عالیه.

خودش کرم مخصوص داره ایروکس 3درصد ولی کلا نباید خیلی بااب تماس داشته باشه

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
سرکه رو ۱۰۰ تومن نکنن؟؟؟☹☹☹

بعید نیست ازاینا☹من از چند ماه پیش این کارو میکنم.یه جا خوندم که مایع دسشویی و ظرفشویی روی دست و ظرفها باقی میمونه.که سرطانزاست.اگر سرکه قاطیشون کنی مایع رو از سطح پاک میکنه و ضدعفونی میکنه.

2706