2726
عنوان

من این کارارومیکنم کرونانگیرم

689 بازدید | 49 پست

اول اینکه هرجارفتیم الکل وماسک وضدعفونی کننده گیرمون نیومدپس همه ی دستگیره های دراروباوایتکس تمیزکردم وپریزارو....بعدش ازخونه بیرون نمیریم منودخترسه ماهم همش خونه ایم مهمون قبول نمیکنیم شوهرم میره سرکاررعایت میکنه مرتب دستاشومیشوره وبه دهن وصورت وچشم وبینی نمیزنه...وقتی ازسرکارمیادخونه خودم دروبراش بازمیکنم مستقیم میره حموم حتی درحمومم بازمیکنم براش خودش توحموم لباساشوباآب داغ میشوره وخودشم میشوره بعدمیادتوخونه...دوشبه عنبرنسارابااسپندتوخونه دودمیکنم بعدازاینکه خوابیدن اگه شوهرم بفهمه منومیکشه آخه ازعنبرنسارابدش میاد😀بانظرتون دیگه چیکارابکنم؟

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر ده دقیقه یک بار آب بخورید و سیستم ایمنی بدنتون رو قوی کنید با خوردن دارو های گیاهی گرم ونخوردن سردیجات 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
همینا کافیه  

و اینکه غذا هاتون مثل گوشت   تخم مرغ  شیر   رو کامل بپزید   نیم پز نکنین 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

استارتر دختر منو لایک میکنین من جز شما نی نی سایتی ها کسی رو ندارم براتون صلوات میفرستم😘😘😘https://www.instagram.com/p/B8_RSDFhndY/?igshid=15d0n3n2i32zi

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
2706