2737
2734
عنوان

مشگل شیردهی کمک لطفا

1784 بازدید | 13 پست

سلام 

من پسرم ۱۴ روزشه اولش فقط شیر خودمو میدادم تا ۳روزگیش که به خاطر زردی رفتیم بیمارستان و گفتن باید شیر خشک بدی بعدم تا ۱۰ روزگیش من تقریبا شیرم خیلی کم بود الان معمولی شده ولی پسرم هر چقدرم که سینمو میک بزنه تا شیر خشک نخوره اروم نمیشه برای اینکه بد عادت نشه با قطره چکون میدم ولی حقیقتش اینه با شیشه شیر میخوره خیلی اروم میشه و همسرم میگه بچه رو عصبی نکن شیشه بده بهش 😓 بعضی وقتام که خیلی گرسنه ست از شدت گرسنگی حوصله میک زدن سینه رو نداره باید حتما بهش اول شهشه شیر بدم.

اصلا دوست نداشتم شیشه خشکی شه نمیدونم چیکار کنم خیلی تلاش میکنم شیر خودمو بدم ولی انگار کافیش نیست. به هر مامایی زنگ میزنم میگه شیشه ندیا دیگه سینه ات رو ول میکنه، کسی تجربه داره؟ چیکار کنم اخه؟ من مادرمم از دست دادم و واقعا تجربه ام ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ب هر طرقی بود سینه خودمو دادم شده باشه شیر خودمو میدوشیدم با شیشه میدادم بماند ک شیشه رم دیگه نگرفت و من چه مصیبتی کشیدم ولی اگه میبینی ب شیشه عادت کرده برا نوک سینت رابط بخر مثل سر شیشه میمونه شاید با اون بخوره 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2731

ب نظر من اون دیگه عادت کرده و تا تو بخای از سرش بندازی حیلی طول میکشه و ضعیف میشه و در نهایت انقد گریه میکنه و اذیتت میکنه تا مجبور بشی ب خاستش تن بدی

منم حیلی تلاش کردم شیر خودمو بدم بچمو از بین بردم ک شیر خودمو بخوره ولی نشد

البته فرق منو تو اینه ک بچه من از اول تا الان ک یه سالشه شیرخودمو میخوره ولی از ۵ ماهگی مجبور شدم شیرخشک بدم

و این قضیه خیلی منو اذیت میکرد واسه همین هی نمیدادم هی میدادم ی وضعی بود اصن تا دیدم کلی وزن کم کرده و مجبورم بدم بهش وقتی مرتب دادم دیدم خودش دیگه نمیخوره و شیر خودمو فقط میخاد الان ی سالو یه ماهشه شیرخودمو میخوره روزی ی وعده هم شیرخشک میدم

من شیرم کم شد مجبور لودم وگرنه دختر من شیر خودمو خییییییلی دوست داره

تجربه خودمو میگم از لوازم.پزشکیا فیدینگ بگیر با یه سرنگ بزرگ و چسب ضد حساسیت یا همون چسب پانسمان  بعد 30 میلی لیتر شیر خشک درست کن بریز تو سرنگ . سرنگ های خیلی بزرگ.هست که تو داروخونه که کل 30 میلیلیتر توش جا میشه بعد سرنگ رو به فیدینگ بچسبون  موقع شیر دادن فیدینگ رو  با چسب به نزدیک سینت بچسبون و سینرو تو دهان بچه بزار بعد با سرنگ وقتی بچه میک میزنه شیر رو تو دهنش جالی کن هم سیر میشه هم شیرت زیاد تر میشه با میک زدن بچه هم دیگه شیر خشکی نمیشه این بهترین روشه که متخصص اطفال بهم یاد داد من زیاد کامنت نمیذارم چون گفتی تنهایی واقعا احساس مسوولیت کردم شاید اوایل یکم سخت باشه ولی بعدش بچه عادت میکنه دیگه نیاز نیست این کارو بکنی  و شیرت خیلی زیاد میشه در ضمن از داروخونه پودر شیر افزای گالاکتومید بگید بخور خرما بخور مایعات مثل چای کمرنگ بخور 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
2738
تجربه خودمو میگم از لوازم.پزشکیا فیدینگ بگیر با یه سرنگ بزرگ و چسب ضد حساسیت یا همون چسب پانسمان&nbs ...

ممنونم 

با فیدینگ میدادم پلی سخته خیلی تنهایی با فیدینگ دادن

نه دلدرد نداره خیلی میک میزنه ولی سیر نمیشه انگار

عزیزم اصلا به خودت تلقین نکن که سیر نمیشه پسر منم اینطور بود و هست یعنی دیگه الان دو نفری باید از سینم جداش کنن وزنش خوب همه چی عالی خب میخاد بخوره نوش جونش

ممنونم  با فیدینگ میدادم پلی سخته خیلی تنهایی با فیدینگ دادن

اصلا سخت نیست یه تیکه پارچه گلوله کن بزار زیر سینت بیاد بالا تو بینی بچه نره بعد یه دست زیر سرشو بگیر یه دست سرنگ یه مدت بدی دیگه راحت سینتو میگیره ولی شیر مادر خیلی خوبه همه بچه ها اینجورین اوایل شیر دادن سخته تو ایران بچه شیر مادر بخوره بهتره چون یه بار شیر خشک هست یه بار نیست

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش