2726
عنوان

دوس دارید تولدتون چجوری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی ایشالا ک اشتی کنن ولی اینم در نظر بگیر ک ممکنه‌ تولد رو خراب کننا بنظرم این اتفاق توو مناسبت خا ...

لعنتی اسمت چی میگه جنسیتت چی میگه؟😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
منظوورم این نبود بد متوجه شدین . از روی اسم کاربریتون شروع کردم به نظر دادن یهو دیدم مرد هستین جا خو ...

خواستم عوض کنم ولی خب نشد

بخاطر تاپیک اولم مجبور بودم اسممو نزنم ولی خب نمیدونستم اسم عوض نمیشه و تاپیک ها هم حذف نمیشن

2728
لعنتی اسمت چی میگه جنسیتت چی میگه؟😂

اسمم اسمه زنمو زدم

جنسیتم خب جنسه خودمو زدم دیگه!میزدم دختر ک ب قول اون خانم فکر میکردن دارم گول میزنم😂😂

البته اسم کاربری اینه اسم پروفایل رو ی چیز دیگه زدم نمیدونم نشون میده یا نه

اسمم اسمه زنمو زدم جنسیتم خب جنسه خودمو زدم دیگه!میزدم دختر ک ب قول اون خانم فکر میکردن دارم گول می ...

خب اسم کاربریتو مذکر میزدی مثل جنسیتت میشد اینجوری خعلی بهتر بود 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

اخه تغییر نشد بدم

اولش ک ثبت نام‌ کردم ی سوالی میخواستم ار خانما بپرسم و توو متنشم‌ نوشتم ک اقا هستم

ولی بخاطر شرایطم نمیشد اسم‌ مذکر میزدم ممکن بود ب باد برم

بعد خواستم عوض کنم دبدم نمیشه اسم کاربری رو عوض کرد

برای همین جنسیت و اسم اصلی رو مذکر زدم

اسمم اسمه زنمو زدم جنسیتم خب جنسه خودمو زدم دیگه!میزدم دختر ک ب قول اون خانم فکر میکردن دارم گول می ...

قصد بدی نداشتم اخه اینجا ما خانما قربون صدقه هم میریم خوب ادم اون جوری با یه اقا حرف نمیزنه که یهو که ادم میفهمه طرف مرد هست حس بدیه همین .حالا اشکال نداره انقدرم چیز مهمی نیست فکرتونو بدین به تولد خانمتون ایشاله خوش بگذره

اخه تغییر نشد بدم اولش ک ثبت نام‌ کردم ی سوالی میخواستم ار خانما بپرسم و توو متنشم‌ نوشتم ک اقا هست ...

اسم کاربری اصلی ک زدی فقط خودت میبینی اینجا همین اسم کاربریتو همه میبینن 

شرایط روحیه خوبی نداشتم‌ ک برام‌ مهم میبود اسمه دختره یا پسر!فقط خواستم اون موقع سوالمو بپرسم و پاک کنم برم

پرسیدم بعد دیدم پاک‌ نمیشه ن کاربری ن پست!

دیدم خب بی استفاده مونده 

سوال هایی این مدلی داشته باشم میپرسم و استفاده میکنم

وگرنه برای من ک اسم فرقی نداره

برای نود درصدم فرقی نداشته چون فقط ج دادن دیگه

اسمم ب دردشون‌ نمیخورد ک دمشون هم گرم

ولی خب دو سه تایی هم هستن‌ک شاکی شدن دلیلشو نمیدونم

شاید ترسیدن از پشته تلفتن و اینترنت بدزدمشون!

نه میفهمه پارسال صبح بیدارش کردم گفتم پاشو بریم ی جا بنده خدا نمیدونست چی شده دو دست لباس بر داشت ...

امسال بهترین کادو اینه نبریش بیرون ک رونا نگیره.. خخخخ

منو حال دلم💖
قصد بدی نداشتم اخه اینجا ما خانما قربون صدقه هم میریم خوب ادم اون جوری با یه اقا حرف نمیزنه که یهو ک ...

شمام جای من بودین بهتون بر میخورد

اخه یهو دیدم نوشتید گول خوردم!!

من ک کاری نکردم گول بزنم خب ادم‌ ناراحت میشه

از طرفیم حق داریدا درست میگید

لحنی ک زن با زن حرف میزنه خب فرق داره

ولی خب دیگه زدم این نام کاربری رو و کاریش نمیتونم‌ بکنم!

ممنونم

امسال بهترین کادو اینه نبریش بیرون ک رونا نگیره.. خخخخ

نباو این حرفا چیه ترسی ندارم

ما محل کارمون روزی با صدنفر دست میدیم

شوخی میکنیم و خداروشکر چیزی هم نشده

ادم بخواد بترسه ک نمیتونه زندگی کنه

یعنی شما بیرون‌‌ نمیری؟

شمام جای من بودین بهتون بر میخورد اخه یهو دیدم نوشتید گول خوردم!! من ک کاری نکردم گول بزنم خب ادم‌ ...

بجای گول باید مینوشتم اشتباه گرفتم . در هر صورت معذرت که ناراحت شدین ولی بنظرم اگه شماره دیگه ای دارین یه کاربری دیگه بسازین 

بجای گول باید مینوشتم اشتباه گرفتم . در هر صورت معذرت که ناراحت شدین ولی بنظرم اگه شماره دیگه ای دار ...

زنده باشید!

راستی اره‌‌ دقت‌ نکرده بودم با ی خط دیگه هم‌‌‌‌ میشه ها!

ولی خب حقیقتش زیاد برامم‌ مهم نیست اخه

کلا ماهی ی سوال شاید برام پیش بیاد دیگه تا این ک بتونم اخلاق خانم هارو یاد بگیرم و ب مشکل نخورم دیگه با همین اسم راحت میپرسم!

ولی شناخت خانم ها واقعا کار سختیه!

من الان تاره فهمیدم‌ خانم ها ناراحتن بهشون بگی گریه کن بیشتر خوشحال میشن تا این نازشون کنی بگی گریه نکن!خیلی عجیبه برام!

یا مثلا قهر میکنن و مقصرن پیش قدم نمیشن!(البته تاپیک قبلیام‌ پرسیده بودم نصف نصف بود بعضیا میشدن بعضیام نه)

یا این ک هی میگن طرف درامدش خوب باشه

ولی طرف مغازه دار باشه خوششون نمیاد!خب کارمند مگه درامد زیادی داره!

بیشتر سوالامو پرسیدم بخاطر یکی دوتا سوال اینده پیش بیاد برام فکر نکنم ارزش داشته باشه باز اکانت بسازم یا این ک نگران نام کاربریم باشن

اون مهربونایی ک راهنمایی بخوان کنن میکنن اسم مهم نیست

اونایی هم ک نخوان دمشونگرم نخواستن ولی کلا نگن نه این ک گیر بدن

ب هرحال از شما ممنون راهنمایی کردید شبتون خوش

منم خیر سرم چار ساعت دیگه باید برم سرکار

2706