2726
عنوان

دوس دارید تولدتون چجوری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 62 پست
کلا سه تا دادم ک توو اون دوتا همون اولش گفتم مرد هستم و این ک اگه پروفایل رو ببینید زدم مرد اسمه ز ...

نه الان خوندم تاپیک شغل همسر و قبلیشو همه فکر کردن شما خانمین .خوب ادم که همرو پروفایل چک نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن اون گل واسه نشون دادن میزان کم توقعیم بود😂ولی جدی اگ نخوای زیاد هزینه کنی بهترین کادوی دنیا کتاب ...

چرا اخه انقدر کم توقعی اخه باو لاقل بزار دسته گل بگیره

حیفته بخدا!

خخخخ

کتاب؟خب چندتا بهش دادم نخوند

میبرمش رستوران و بعدش خرید و گردص و سینما

و چندتا کادوی کوچیک توو راه میدم

اینطوری طولانی تره!خوبه؟

قشنگه ولی خب خیلی بالا در میادا ماشالا توقع  کرده از این کارا ایا؟

خب من دلیل داشتم برا حرفم چون خانواده ها باهم قهرن و دوس دارم روز تولدم ببینم دور هم جمع شدن و اشتی کردن  

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
واسه خود تولدم باید ببینی سلیقش چطوریه اگه شلوغ دوست داره تو خونتون جشن بگیر همه رو دعوت کن اگ اینطو ...

کافه خوبه هستم!اره شلوغ دوس داره ولی من دوس ندارم!

توو خلوتی بیشتر میشه حرف زد

تو انتظارت ازاون درچه حدته؟بستگی به توقع خودت داره؟من بایه شاخه گل هم خوشحال میشم

من؟واالا من چیزی نگیره راحت ترم

من و اون فرق داریم خب اون شلوغه من اروم

فکر کنم باید خودمو برعکس در نظر بگیرم!

شما خیلی قانعی احسنت ب شما

بقیه ولی دوس دارن کادوشونو یا روزشو پز بدن

چقدر ناراحت شدم از اسم کاربریتون گول خوردم فکر کردم خانم هستین

گول خوردین؟هرکی ندونه انگار درخواست دوستی دادم ک گول خوردین!ی متن نوشتید دیگه این‌‌ گول خوردنه؟درضمن جنسیت زدم ک اقا هستم

چ طرز فکریه دارید اخه هرکی اسمه زنشو بنویسه و بگه اقا هستم داره گول میزنه؟خب بخواد گول بزنه‌‌ نمیگه که اخه خواهر من!

ب هرحال تشکر از حرفتون

من دوس داشتم تولدم که اردیبهشته با شوهرم شمال بودیم بعد میرفتیم لب دریا کیک میخوردیم و چای باهم کلی قدم میزدیم.. به کادو فک نکردم🤔

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
گول خوردین؟هرکی ندونه انگار درخواست دوستی دادم ک گول خوردین!ی متن نوشتید دیگه این‌‌ گول خوردنه؟درضمن ...

منظوورم این نبود بد متوجه شدین . از روی اسم کاربریتون شروع کردم به نظر دادن یهو دیدم مرد هستین جا خوردم .در هر صورت چیز مهمی نیست فقط جالب نبود با اسم کاربری زن شما مرد هستین همین .شاید از نظر شما و بقیه جالب باشه من خوشم نیومد چون طرز حرف زدن ادم با اقاییون و خانما خوب فرق میکنه. در هر صورت هر جور خودتون صلاح میدونین

نه الان خوندم تاپیک شغل همسر و قبلیشو همه فکر کردن شما خانمین .خوب ادم که همرو پروفایل چک نمیکنه

اولین تاپیک نوشتم ک اقا هستم

دومی هم از طرز نوشتن ک جواب دادنم معلوم بود ک همین قسمت نظرا هم نوشته بودم ک بهم مشورت درست بدن

سومیه رو هم ک‌ کسی جواب نداد

این چهارمی رو هم ک هم خودم گفتم‌ دیگه شما ک نرفتب از پروفایلم ببینی

حالا خیلی بد شده ی نظر بهم دادید؟بابت نظری ک دادید عذرمبخوام‌ چی بگم دیگه

حرف بدی ک نزدم سوال پرسیدم ک زنمو خوشحال کنم همجنستو پس انقدر ادعا نکن

خب من دلیل داشتم برا حرفم چون خانواده ها باهم قهرن و دوس دارم روز تولدم ببینم دور هم جمع شدن و اشتی ...

اخی ایشالا ک اشتی کنن ولی اینم در نظر بگیر ک ممکنه‌ تولد رو خراب کننا

بنظرم این اتفاق توو مناسبت خاصی نباسه خیلی خیلی بهتره

2706