2737
2734

بردین دکتر؟ تا چند وقت اینطور بود؟ ما ک دیگه کلافه شدیم‌خیلی هم ترسو هست

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نوزاده؟؟

پسر خواهرشوهر من ۲ سال و نیمشه انقد الکی گریه میکنه بعد با صدلی وحشتناک سیاه میشع از گریه خیلی لوسه اصن خوشم نمیاد ازش😫😫😫

کلا بچه ای ک خیلی گریه کنه ندوس

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2728

دکتر بردن گفت عمدا نفس خودشو میبره و بعد بسختی نفسش میاد ،دکتر گفته بود موقعی که این کارو کرد بهش محل ندید تا متوجه بشه با این کارش نمیتونه جلب توجه کنه ولی خواهرشوهرم طاقت نمی آورد و بچه رو بغل می گرفت ،به همین خاطر به بچه هیچوقت نگفتن بالا چشمت ابرو هست الانم اون بچه انقدر بی تربیت شده که نگو ..

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2738

عزیزم، خواهر و برادر و پسر عموی من گریه شدید که میکردن یه دفعه ای صورتشون کبود میشد نفسشون قطع میشد، دست و پاشون کج میشد، و ووی خیلی بد بود، تا نزدیکای دو سالگی بود فک کنم، خودبه خود خوب شدن، البته دکتر داداشم گفته بود به خاطر کمبود کلسیم هستش، داداشم آلان 25 سالشه، و هیییییچ کدومشون مشکلی ندارن شکر خدا، پسر عموم که تو ورزش مدال هم آورده 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
دکتر بردن گفت عمدا نفس خودشو میبره و بعد بسختی نفسش میاد ،دکتر گفته بود موقعی که این کارو کرد بهش مح ...

ولی پسر من دست خودش نیست ..لوس نیستا ولی وقتی گریه میکنه نفسش بالا نمیاد و سیاه میشه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
ولی پسر من دست خودش نیست ..لوس نیستا ولی وقتی گریه میکنه نفسش بالا نمیاد و سیاه میشه 

من چند تا دکتر بردم گفتن از کم خونیه من دارم اهنم بهش میدم خب

چند وقتشه؟ پسر من نه و نیم ماهشه از اولم همینطوری بود

وقتی اینجوری میشه به طور نامحسوس ازش مراقبت کنید چون اگر اینجور مواقع بیش از حد بهش توجه نشون بدید با تکیه به همین روش در آینده برای انجام هر کاری که مطابق میل خودش باشه شمارو مجبور میکنه و این خیلی توی تربیتش اثر بد میگذاره

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
دکتر بردن گفت عمدا نفس خودشو میبره و بعد بسختی نفسش میاد ،دکتر گفته بود موقعی که این کارو کرد بهش مح ...

این اخه نمیفهمه ک ۹ونیم ماهشه از اولم اینطوری بود

2706