2733
2734
عنوان

چجوری تو خونه قرنطینه شدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4140 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم میشه لینک یا کانالشو بزاری ممنونت میشم

عزیزم دستور نون:

طرز تهیه بربریهای خونگی  😋😋😋❤️چهار لیوان ارد رو سه بار الک کردم ارد بربری بود یک لیوان و نیم اب رو تو کاسه ریختم ارد رو کم کم اضافه کردم دو قاشقمرباخوری مایه خمیر فوری نصف قاشق چایخوری شکر نصف قاشق غذاخوری بکینگ پودر رو هم اون وسطا اضافه کردم تا وقتی ارد اضافه کردم که خمیری شکل بشه و زیاد ارد اضافه نکنید سعی کنید دو لیوان و نیم ارد ببره بعد که خوب ورزش دادیم ته یه قابلمه بزرگ رو چرب میکنیم خیلی کم خمیر رو داخلش میزاریم در ش رو هم میبندیم لای یه دستمال ضخیم میپیچیم میزاریم دو ساعت استراحت کنه بعد چونه هایی اندازه ی یه نارنگی بزرگ درست میکنیم و میزاریم دوباره ده دیقه استراحت کنه بعد رو سینی فر فویل میزاریم و خمیرها رو شکل بریری بازش میکنیم توی سینی که زیرش ارد پاشی شده بعد با انگشت ها روش خط میندازیم و از رو سینی برش میداریم و میزاریم رو فویل مواد رومال بربری رو روش میمالیم و کنجد یا سیاه دونه میپاشیم میزاریم تو فری که از قبل داغ شده با دمای ٢٠٠ درجه اخر سر هم یه ربع گریل رو روشن میکنیم که روی بربریهامون هم طلایی بشه مواد رو مال نون یک قاشق غذاهوری ارد رو با یه لیوان اب روی حرارت بزارید و مرتب هم بزنید خواستید یه قاشق مرباخوری جوش شیرین هم بریزید و مرتب هم بزنید تا قوامش مثل فرنی شل بشه بعد خاموش کنیدبا كانال اشپزي با سايو( مهتاب) همراه باشيدhttps://t.me/kjhfset

______

آدرس کانال سایو:@sayoo18704

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
باورم ميشه گلم،حضرت حبل الله المتين هستن بايد به دامنشون چنگ بزنيم و پراكنده نشيم خداروشكر كه حضرت ...

اشکام سرازیر شدن.احساس میکنم خیلی بی کسیم..کاش اماممون ظهور کنن.دنیا مثل قفس شده.همه دارن زجر میکشن .مردم به سختی افتادن ،دلم میخواد برم زیر بارون گریه کنم بگم یا امام زمان بیا که خسته شدیم،بیا که مردیم

2738
اشکام سرازیر شدن.احساس میکنم خیلی بی کسیم..کاش اماممون ظهور کنن.دنیا مثل قفس شده.همه دارن زجر میکشن ...

منم حس تورو دارم عزيزم اون اعتقادهاي ته دل داره مياد ر و

ميبيني معجزه ميكنه اسم حضرت قائم...

عشق ميكنم كه امام زنده و حاضر داريم،عشق

منم حس تورو دارم عزيزم اون اعتقادهاي ته دل داره مياد ر و ميبيني معجزه ميكنه اسم حضرت قائم... عشق م ...

من خیلی گناهکارم خیلی...ولی باوجود گناهکاریم چشمم به دست امام زمانه.ازش میخوام بیاد وماروببخشه ونجاتمون بده .میخوام که تا زنده هستم بیاد

من خیلی گناهکارم خیلی...ولی باوجود گناهکاریم چشمم به دست امام زمانه.ازش میخوام بیاد وماروببخشه ونجات ...

ميان عزبزم مياااان

همين دلايي كه باورش دارن،مبخوانش بواش اشك ميريزن رو خريدارن...

برات ليك گذاشتم عشق كن

بنظرم هرچقدرم ماسک بزنن و دستکش دست کنن  اگر مثلا لباسشون کرونایی باشه چی ؟؟؟  قبل اینکه ...

آره و گوشی تحویل بنده جهت ضد عفونی و خودشم میره حموم...عینکشم با الکل پاک میکنم 😂😂😂

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2706