2737
2734
عنوان

چجوری تو خونه قرنطینه شدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4140 بازدید | 208 پست
وای خدای من  همش دعا میکردم شوخی باشه

ن عزیزم حقیقته من میگم بخوایم بگیریم میگیریم با شستشوی دست و بیرون نرفتنم میگیریم فقط هرچی خدا بخواد همون میشه 

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
همشون بگيرن اين ظالما ايشالا نسلشون منقرض بشه كه بدبختمون كردن  

اين چند ماه يه شب آرامش نداشتيم

يه روز رو آروم نگذرونديم...

منكه واقعا ديوانه شدم از استرس اين چند ماه...😓

خدا صاحب مملكتو برسونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم از در ک میاد لباساش میره لباسشویی دسکش و ماسک دم در تو کیسه،از آسانسور استفاده نمیکنه فعلا.میادم دستاشو میشوره یادوش ،بمنم میگه دسگیره ها رو ضدعفونی کن.از سرکارم ک میاد تو راه میزنگه چیزی لازمه بگیرم تا دوباره لازم نباشه بره بیرون.کسی هم نیومده خونه‌مون جایی هم نرفتیم فقط امشب خواهرم یسر اومد رفت.

اون خانمایی ک میگید وقتی میاد خونه دست و صورتشو میشوره و لباس عوض میکنه یا حتی حمام میره و الکل مالی ...

اگر هر ده دقیقه اب بخورن و سیستم ایمنی بدنشون رو با دارو های گیاهی مثل سیاه دونه و عسل. میوه و..... قوی کنن انشاءالله ویروس نمیگیرن 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2731
روزي ٢٠ بار به مدت ٢٠ ثانيه، اينو يه دكتر گفت،

اینجوری ک پوست نمیمونه برامون ک

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
اين چند ماه يه شب آرامش نداشتيم يه روز رو آروم نگذرونديم... منكه واقعا ديوانه شدم از اينرس اين چند ...

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2738

اینهمه بلا اومد برامون این از اول سال اینجوری شد وای ک ب اخر سال برسه چ چیزایی پیش میاد

چی میگه

میگه تو چین همه رو اجبار کردن ماسک بزنن ولی برای ادمای سالم ماسک تا 30 درصد جلوی ویروس رو میگیره در واقع اونا کر ونایی ها رو مجبورن کردن ماسک بزنن ک انتقال ندن برا همین گفتن حالاکه اینطوره پس همه باید بزنن.بعد گفت همه شهر کلا تعطیل بود الانم که یکم ب حالت عادی برگشته فقط احازه دارن چند ساعت بیرون باشن پاسپورت یه همچین چیزی رو گفت ازشون میگیرن.بعد گفت دستکش میپوشید دیگه اصلا نباید ب ماسکتون بزنید جابجاش کنید میگفت الانم جایی میرن باید یع فرم پر کنن ببینن یکم تب دارن هیچجا راهشون نمیدن بعد تو گوشی هاشون وقتی دارن رانندگی میکنن آدمایی ک کرو نا دارن رو نشون میدن با نقطه قرمز ک بدونی فاصلت باهاشوت چقدره و از راه دیگه بری یا رعایت کنی جالب بود برام

ما آبادانیا   
2706