2737
2734
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 71 پست
من تو دوران مریضیم همش شلغم خوردم خیلی عالیه. آخه خوب شدم فقط همون سرفه است. اونم با آب شلغم رفع میک ...

ان‌شاء‌الله که همون آنفولانزا بوده 

نمیدونم نشون میده یا نه اما انجامش ضرر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وقتی اومد تو خونه،سرفه کن تو صورتش🤣🤣

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

من باشم میگم حق ندارن بیان اگه بچم چیزیش بشه ولتون نمیکنم...از زیارت اومدن حق ندارن بیان اینجا...ده تا جنگم بشه بازم ارزششو داره ...من باشم اصلا نمیزارم بیان به هر قیمتی شده...کولی بازی میکنم ...میرم تو اتاق درو قفل میکنم...من چند روزه نزاشتم هیچکس بیاد

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘