2726
عنوان

خانوما يعني راسته🤔

374 بازدید | 19 پست

يعني اگ ني ني شيرخشك بخوره فقط بدنش پف ميكنه وويتامين وكلسيم وانرژي به بدنش نميرسه اخه شيرمادراصلاني ني رواون طوركه بايدتپلش نميكنه خوووو😕الان هرچي ني ني شيرخشكي ديدم تپلي بودن وبامزه 😀😋ولي ني ني هايي كه شيرمادرخوردن همه لاغرشدن وقتي به غذاي باباافتادن😕

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی فقط بخاطر توپول بودن شیر خشک بدی.جل الخالق

پسر من شیر خودمو خورد انقدر توپولو بود که گردن درد گرفتم.

خودم بچگیام شیر خشک خوردم بخاطر یسری مشکلات ولی انقدر چاق نبودم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
پس چراميگن مثل شيرمادرنيس🙁

آخه هیچ موادی بپای طبیعی نمیرسه.

شیر خشک فقط درصورتی باید بدی که مجبور بشی.من خودم بچگیام همش ضعف داشتم سیستم بدنم قوی نبود😔😔😔

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
آخه هیچ موادی بپای طبیعی نمیرسه. شیر خشک فقط درصورتی باید بدی که مجبور بشی.من خودم بچگیام همش ضعف د ...

اره ديگ اخي عزيزم 😕

یعنی فقط بخاطر توپول بودن شیر خشک بدی.جل الخالق پسر من شیر خودمو خورد انقدر توپولو بود که گردن درد ...

ن عزيزم دوستندارم شيرخشك بدم به ني نيم فقط دوستندارم بچه ام لاغرشه ولباس توتنش زاربزنه  وگرنه ميدونم كه هيچي جاي شيرخودم روبراش نميگيره

ویتامین و کلسیم و... رو داره...اما شیر مادر یه چیز دیگه هست .. اگر شیر داری شیر خودت رو بده 

یکی از دوستام بخاطر اینکه فرم سبنه اش بهم نریزه ب بچه اش شیر نداد😐

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
ني ني تپلي دوس اخه لباس توتنش قشنگ تروايميسه 😍😁

بچه ی من فوق العاده شکمو بود شیر خودم با بهترین مارک شیر خشک با بهترین وعده های غذایی رو می‌خورد و عین چوب خشک بود. الانم که بزرگه همین طوره😂

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2706