2726

برنامه music ir  رو از اپ استور دانلود کن از اونجا راحت دانلود میکنی اهنگ

💜دانشجوی زبان انگلیسی هستم و مدتی در زمینه فشن دیزاینر کار کردم (فشن دیزاینر=آشنایی با انواع مدل های مانتو و شلوار و ست کردن)_عکاس هستم _سوال در خصوص هر کدوم داشتید بپرسید ازم_خیلی هم مهربونم💜نزدیک به سه سال خواننده ی خاموش بودم(تمامی درخواست های دوستی پذیرش میشوند)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو گوشی اپل نمیتونی آهنگ دانلود کنی باید از طریق اپلیکیشن ها موزیک استفاده کنی

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️

رادیو جوان هم خوبه در حالت بدون نت هم میتونی موزیک هایی که سینک کردی رو گوش بدی

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
2706