1676
1605

برنامه music ir  رو از اپ استور دانلود کن از اونجا راحت دانلود میکنی اهنگ

💜دانشجوی زبان انگلیسی هستم و مدتی در زمینه فشن دیزاینر کار کردم (فشن دیزاینر=آشنایی با انواع مدل های مانتو و شلوار و ست کردن)_عکاس هستم _سوال در خصوص هر کدوم داشتید بپرسید ازم_خیلی هم مهربونم💜نزدیک به سه سال خواننده ی خاموش بودم(تمامی درخواست های دوستی پذیرش میشوند)

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

تو گوشی اپل نمیتونی آهنگ دانلود کنی باید از طریق اپلیکیشن ها موزیک استفاده کنی

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
1677

رادیو جوان هم خوبه در حالت بدون نت هم میتونی موزیک هایی که سینک کردی رو گوش بدی

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
1668
من دارم ولی نمیدونم حتی واسه نصب یه برنامه ساده میبرم بیرون عایدیش روفراموش کردیم☹️

عزیزم اپل آیدیت رو که تو همون گوشیت میتونی ببینی فقط اگر رمزش رو فراموش کردی میتونی بازیابی رمز بزنی از طریق ایمیلت که درواقع اپل آیدیت هست میتونی مجدد بازیابی پسورد کنی

مرسی عزیزم کلی تلاش کردم ازایتونزدان کنم نشد    

اگر بخوایی با آیتیونز کار کنی از چشت میافته😂 از اپ استور برنامه هات رو دانلود کن

1645