2737
2734

دیروز بعدازظهر پاپ اسمیر دادم هنوز لکه بینی دارم .به خاطر عفونت پماد استفاده میکنم اپلیکاتور که در میارم همش خونیه.خیلی نگرانم.همش زیر شکمم هم درد میکنه تیر میکشه.نکنه خون ریزی داخلی کنم خدا نکرده؟؟؟؟؟ طبیعیه آیا این مقدار خون لکه بینی؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خیلی حالم بده😭😭😭

خیلی بد تیر می کشه ، میدونم

تحمل کن خوب میشه

من آخرش یه مسکن خوردم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
نترس رحمت روزیادی خراش داده خونریزی یه روزه طبیعیه چون عفونتم داری نگران نباشم منم اومدم خونه لک دید ...

آخه فردا میشه دو روز.همون لحظه هم خون اومد و گاز استریل گذاشتم اومدم خونه روش خون بود .از اپلیکاتور میترسم که خون قرمز روشن تازه هست داخل رحمم.

آخه فردا میشه دو روز.همون لحظه هم خون اومد و گاز استریل گذاشتم اومدم خونه روش خون بود .از اپلیکاتور ...

اگه چیزی بوددکتربهت میگفت نترس فرداتماس بگیربه منشی بگوولی چیزی نیس

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
بیشتر از خون میترسم فردا میشه دو روز هنوز خوب نشده یعنی

چیزی نیست عزیزم نترس. بریدگی ایجاد شده خون میاد دیگه عادیه. برای اینکه خیالت راحت بشه فردا بزنگ بپرس. ولی تا فردا قطع میشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2706