2737
2734

خواهر شوهرم ناخن کاره ، اما خیلی تازه کاره، یعنی دو سالی هست آموزش دیده ها ولی اینقد بد کار کرد و یه مدت ول کرد کلا، مثلا دو روز وقت میبره یه ده تا ناخن بکاره و لاک بزنه برات، کار هم نمیکنه بیرون،  فقط یه ماه رفت کار ک اینقد کند بود طرف نخواستش،

من خاستم لاک ژل بزنم بهش گفتم گفت بیا برات بزنم ولی لاکت رو خودت انتخاب کن برم بخرم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

اول ک رفت یه رنگ دیگ گرفت،  بعدش تغییرش داد یه رنگ بدتر گرفت، گفتم باشع همین خوبه، دوتا تاپ کات  و این چیزا هم تموم کرده بود نداشت

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سپس وی افزود :

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

آقا رفتم پیشش زد بد جور خرابش کرد خصوصا یکی از دستام رو، بعد گفت موادش خوب نبوده، رفتم پس بدم، دیگ مواد نداشت ترمیمش کنه، گفت نگهش دار بعد نشون فروشنده بدم که ببینه مواد خراب بود، 

خلاصه دیدم خیلی رنگش زشته ده روزه کندمش، اونم ک رفتم برام پاکش کنه ناختام رو سوراخ سوزاخ کرد

2706