2726

این تاپیک صرفا برا اینه که حال وهوامون عوض شه و بحث اون مریضی عوض بشه.😊

بچه ها دهه شصتبا وهفتادیا دستگاه sega رو یادشونه.چقدر بازی میکردیم.من اوایل ازدواجمون همش با شوهرم صحبت میکردم بهش میگفتم خیلی علاقه دارم به سگا.واونم یه روز از سرکار اومدنی برام خریده بود و سوپرایزم کرد.ولی دورو بریامون همه خوششون اومده بود یه جورایی نوستالژی بود برامون.خونه دوستامون که میرفتیم میبردیم بازی میکردیم حتی چندبار خود دوستمون اومد برد بازی کرد و برگدونش.

من یه برادر ۱۳-۱۴ ساله داشتم اونموقع.که یه شب گفت بیارین اینجا بازی کنم‌.بردیم بازی کرد و برگشتنی گفت بمونه حالا میخام بازی کنم.مام گذاشتیم موند .چون واقعا ارزش مادی نداشت ولی حال وهوامونو عوض میکرد.ولی دیگه از برگتش خبری نشد جمع کردن گذاشتم کنار وب ماهم ندادن.منم بیخیال شدم.تا اینکه چند ماه پیش گفتم بگیرم بیارم با پسر چهارسالم بازی کنیم.وقتی به مادر شوهرم گفتم گفت برادرشوهرم که الان۱۷ ساله س بتزی میکنه ببری خونه چیکار؟گفتم میخام با پسرم بازی کنم.الان ۴ ساله اینجاست.ولی اصلا به روی خودش نیاورد.وقتی به شوهرم گفتم گفت بیخیال اگه خاستی یکی دیگه برات میگیرم.ولی این چند ماهو همش فکرم مشغول بود.چون چیزیو که برا خودم بود بهم نمیداد.

تا اینکه چند رووز پیش که با خواهرزاده م تصویری میحرفیدیم پسرمpsاونا رو دید منم به شوهرم گفتم برو از خونه مادرت بردار بیار اونو.اینکه نمیدونه چیه بشینه بازی کنه بهونه نگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی رفته بود بگیره اورده بود انداخته بود تو دستش وگفته فلانی یعنی من اخر سر کتر خودشو کرد.وقتی شوهرم گفت خندم گرفت.گفتم حالا خوبه شمش طلا نیست.اخه زنک ب چه درد تو میخوره. نتیجه گیری:دلم خنک شده😊

بگو

پشت لبم بدجور زخم شده بخاطر اپیلیدی 

دیدم مادر شوهرم همش اپیلیدی میزنه منم گفتم تو این اوضاع ارایشگاه نرم حداقل سیبیلامو باهاش بزنم داغون زخمه و ورم کرده حتی نمیتونمدحرف بزنم از شدت دردش هر پمادو کرمی زدم اتیش گرفت فعلا روغن زیتون زدم بهش

2706